farukx1
farukx1 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tek Tus İle Kesim

Photoshopta tek tus ile Dugun fotografını kesen bır program varmıs Fotografın arka fonu yesıl oluyormus tek tusla 15 sn bekledıkten sonra resım kesılıyormus ! o program hakında bılıgısı olan cvp yazsın lutfen..

Tarih: 17 Eylül 2008, 22:03 - İp: 81.***.**7.151
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

evt perdesi ve cd si var bende cd de herşeyi gösteriyor yani resimli anlatım mevcut istersen görüşelim [email protected]

Tarih: 18 Eylül 2008, 00:11 - İp: 78.***.**6.84
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

aradıgın bir photoshop pluginidir adı
primatte cromakey

Tarih: 18 Eylül 2008, 20:52 - İp: 85.***.**6.232
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

doğrudur. Fakat photoshop kullanmayı biliyorsanız içerisinde güzel araçları var. Hızlı ve stabildir.
Primatte ve vertus da senin işini rahatlıkla görecektir.

Tarih: 21 Eylül 2008, 00:29 - İp: 88.***.**6.92
balkanturk
balkanturk (üye)
İstanbul / Amatör

yeni bir link bilen varmı
yada bu programı bizimle paylaşabilecek birisi?

Tarih: 25 Eylül 2008, 23:38 - İp: 85.***.**6.72
process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

esoses mrb.bende bu konuda yardım istiyorum.hem kullanım hemde perde ve fonun temini anlamında.bide bu yeşil perdeyi plastik yeşil boyayla yapsak aynı işi görürmü.tşkler....

Tarih: 26 Eylül 2008, 22:00 - İp: 88.***.**2.77
ko-le-ra
ko-le-ra (üye)
Aksaray / Stüdyo Fotoğrafçısı

kesin duzgun olmuyor onermem kimseye daha iyisi cikana kadar en iyisi knock out sac kesiminde superr geri kalanda basit zaten

Tarih: 16 Nisan 2009, 23:46 - İp: 88.***.**5.188
goxel09
goxel09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

yeşil fon fln hepsi kandırmaca hikaye hiçbir işe yaramıyor daha çok rengi kaçırıyor fotoğrafta .. hepsinmi denemiş birisi olarak knock out diyorum gerek yok perdeye fln sakın para vermeyin hiçbir işe yaramıyor perdeler filmlertde kullanılan kalitede programlarla çalışır ki öyle bir eklenti vermelkeri lazım perdenin yanında şu an ise perdenin yanında basit bir plugin veriliyor ....

Tarih: 2 Temmuz 2009, 10:52 - İp: 88.***.**3.93
fotocu55
fotocu55 (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm burdakılerın cogu fotografcıyım dıyo ama perdenın plastık boya ıle boyanamıyacagını bılmıyo bu nasıl iştir acaba arkadas şakamı yapıyo yoksa tıyemı alıyo anlamış degılım(nasıl olsa sıteye uye olurken meslek bolumune ıstedıgın yazılıyo bende prof dr yazcam) farukx1 o programa para verme knock out kullan daha ıyı saygılarım la

Tarih: 10 Temmuz 2009, 15:47 - İp: 88.***.**2.68
  • 1