bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

Renklendirme Yapalım Birazda...

nasıl olmuş..

Tarih: 12 Kasım 2007, 01:28 - İp: 88.***.**4.255
bboy_lazy
bboy_lazy (üye)
Tekirdağ / Amatör

sen rahat ol batuhan bu resmi renklendirebileceğimi herkez biliyor ve şugüne kadar çok çalışma yaptım ve çok kişi dedi bunu sen yapmamışsındır diye benim için bi sorun yok ben eğer bu işi kendimin yaptığını biliyorsam kimsenin dediği beni ilgilendirmezsonuçta benim kendimden kaygım yok eğerki olsa bu resmi renklendirip buraya koymam ben burda bayağı çalımaya katıldım verilen resimleride renklendirdim çok kişiden teşekkür mesajı aldım ve kimsenin emeğini çalmadım kandırmadım burada yani bu sitede işini iyi yapıyorsan çok ağır iftirağlar yersin ben bunu öğrendim böyle yaparak elinize hiç bişey geçmez eğer böyle hala gidecek olursa emeğimin karşılığında hakaret alacaksam burda durmamın bir anlamı yok

Tarih: 27 Kasım 2007, 16:43 - İp: 88.***.**9.51
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

sevgili arkadaşlar bence bırakın tartışmayı tamam batuhan kardeş arkadaş gerçekten bir çalışma yapmışsa emek vermiş demektir emeğine saygı duyarız yok gerçekten resmi siyah beyaza sonrada renklendirme yapmışsa zaten kendini kandırmış olur ki oda onun sorunu ancak senin yorumunada onun saygı duyması gerekti sonuçta hiç kimseye yaptığı işten bir ücret yada madalya vermiyorlar bence bu konuyu bu kadar uzatmayada gerek yok diye düşünüyorum

Tarih: 27 Kasım 2007, 21:06 - İp: 85.***.**3.3
70apk
70apk (üye)
Karaman / Amatör

bboy_lazy eline sağık çok güzel olmuş yine döktürmüşün sen harikasın ellerine saglık

Tarih: 27 Kasım 2007, 21:17 - İp: 81.***.**2.253
vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

sen bu isi ögrenmissin dostum

Tarih: 13 Aralık 2007, 21:34 - İp: 84.***.**0.182
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili bboy_lazy,
Duymak istediğin sevgili 70apk nin cümleleri ise iyi yoluna devam et o zaman (bunun adı narsizm dir).
Yok eğer daha iyi bir şeyler öğrenmenin peşindeysen o zaman batuhanın yazdıklarını dikkate al derim....

Tavrını doğru bulmuyorum...Bizim kültürümüzde bir harf öğretene kırk yıl köle olunur

#burkay' tarafından 14.12.2007 04:39:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Aralık 2007, 04:36 - İp: 85.***.**5.69