musti610
musti610 (üye)
Bolu / Amatör

Logo

Ben Kameraciyim bana Logo lazim kim yardimci olabilir
cok memnun olurum

Tarih: 7 Haziran 2007, 02:46 - İp: 88.***.**8.112
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

google da biraz ararsan ''logo yapma programları'' diye falan bulursun sanırım...

Tarih: 7 Haziran 2007, 08:37 - İp: 81.***.**6.0
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Logo konusunda size en iyi yardımcı olacak kişi basılı evraklarınızı yaptıracağınız matbaa ya da ajansın grafikeridir...

Tarih: 7 Haziran 2007, 09:28 - İp: 81.***.**3.185
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

atakan kendi melegini ne guzel savunuyosun. Aynı hassasiyeti studyo fotografcıları icinde gostermen dilegiyle

Tarih: 7 Haziran 2007, 10:46 - İp: 88.***.**0.114
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tabiki gösteririm, zaten doğrusu da bu herkes bildiği işi yapmalı. Ben şimdi çıkıp vesikalık çekeceğim biraz bilgi desem doğru olurmu?

Tarih: 7 Haziran 2007, 10:52 - İp: 81.***.**3.185
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

şu saatten sonra farketmez atakan. Atı alan uskudarı coktan gecti. Kullandıgımız özel programlar en kucugunden en buyugune her bilgisayarda var artık.

Bir sene önce şu tarz başlıklar vardı. Rutuş programı arıyorum.. Şİmdi ise evde vesikalık basmak icin baskı makinası arıyorum. VS VS..

Tarih: 7 Haziran 2007, 10:57 - İp: 88.***.**0.114
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

atı alıp üsküdarı geçmek istiyorum...

Tarih: 7 Haziran 2007, 10:59 - İp: 213.***.**2.98
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Doğru söylüyosun ama yapılacak şeyler hala var dün msn de mete007 ile yazıştık yeni bir işyeri açtı hayırlı olsun derken laflafı açtı sonuçta biz hala emeğe ve profesyonelliğe değer verenlerin olduğunu düşünüyoruz...

Umudumuzu yitirmeyelim, ben kendimce Photoshopta iyiyim ama düğün fotoğraflarım için bir stüdyo ile anlaştım fotoları çektikten sonra da yine düğün albümü için işi onların profesyonel bakış açısına bıraktım ve sonuçtan çok memnun kaldım... Benim uzmanlık alanım grafik tasarım olabilir ama ben broşür katalog tarzı işler yapıyorum her işin kendine has kuralları, kendine has duygu ve bilgi birikimi var belki bende yapardım o albümü ama sonuçta iş bilenin kılıç kuşananın demişler herkes bildiği işi yapacak...

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:02 - İp: 81.***.**3.185
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

kazulet ne demek?

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:05 - İp: 213.***.**2.98
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

KAZULET nerden çıktı
neyse TDK sözlüğüne göre
halk dilinde KOCAMAN manasına geliyormuş

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:06 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

İŞTE LOGO DETAYI İLE İLGİLİ HABER

Olimpiyat logosu için 'sara krizi' uyarısı

İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleşecek 2012 Olimpiyatları için çizilen ve 400 bin sterline mal olan logoya yönelik yaratıcılık eleştirileri sürerken, bu defa da logonun sara krizini tetiklediği ileri sürüldü. Sara hastalığıyla mücadele kuruluşu Epilepsy Action, logoyu TV'de gören 12 sara hastasının fenalık geçirdiğini açıkladı. Kuruluş, İngiltere'de 23 bin sara hastası olduğunu hatırlatarak, televizyon ve internette sürekli görülecek logonun yaratacığı riske dikkat çekti. Londra Belediye Başkanı Ken Livingstone da, "Birini logo tasarlamak için işe alıyorsanız ve bu kişi sağlık kurallarına dikkat etmiyorsa o zaman paranızı geri istemelisiniz" dedi. Logodaki pembe, mavi, yeşil ile portakal renkleri ve şekillerin bu etkiyi yarattığı tahmin ediliyor.

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:19 - İp: 81.***.**3.185