steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Boşamı Kürek Çekiyoruz Acaba

Bizler birşeyler yapalım,arkadaşlar değerlendirsin diyoruz ama..! kimse yorum yazmıyor..olumlu veya olumsuz o zaman ben kendi adıma birşey yapmak içimden gelmiyor..kalkıpta şimdi birisi,bana ükala övünmeli laflar mı bekliyorsun, nekadar güzel, veya nekadar çirkin yapmışsın ...bana hakettiğimi söylerlerse, veyahut. arkadaşım senin yaptını beyenmiyoruz, çalışmalarına yorum yapmak zorundamıyız diyenlerede eyvallah diyebilirim.olumlu ,olumsuz yorum lara açığım... saygılarımla..

#steve' tarafından 02.08.2008 21:39:27 tarihinde düzenlendi.

#steve' tarafından 02.08.2008 22:01:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Ağustos 2008, 21:20 - İp: 85.***.**6.45
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Bence Kimseye Kızmamak Gerekiyor..

Bizler Beğeniyoruz Steve kardeş..

Beğenmeyenede saygımız var..

Biz ne hakaretler ne iltifatlar gördük. Ama hala siteye takılıyoz.

Gelen gelir Yeterki Sağlam dostlar olsun mutlaka yeni ve sağlam dostlar cıkacaktır biz onlara bakalım...
Tartışmaya gerek yok...
Saygılar

Tarih: 11 Ağustos 2008, 17:07 - İp: 88.***.**5.71
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum pek sık yazmayıda düşünmüyorum.
steve kardeş seninle daha önce bir tartışmamız olmuştu yine siz montaj yapıyordunuz kendini stüdyo fotografçısı ilan eden bazı fotografçılıgın yüz karası insanlarda size bedava iş yaptırabilmek için sizin resimlerinize güzel olmuş harika sen bir numarasın diye yazılar yazıyorlardı bunun karşılıgında sizde onların işlerini yapıyordunuz karşılıgınıda yorum ve pohpoh olarak alıyordunuz.zaten istediginizde bu deyilmi yoksa montajları yapıp 2 gün yorum gelmeyince 2 gün sonra kendi resminize kendiniz yorum yazma zahmetine neden girsinizki hatta hızınızı alamayıp birde bosunamı kürek çekiyoruz diye topik açacak kadar neden cebelleşesinizki

şimdi insanların size neden kızdıgını anlamanıza yardımcı olayım.amacınız sadece yaptıgınız resimlere güzel olmuş dedirtmekten başka bişey deyil.güzel olmuş diyen üyelerinde sizin gibi beklentileri var yazdıkları yorum karşılıgında sizden bişeyler ögrenebilmek yoksa sizin yaptıgınız resimler gibi nette sayamayacagın kadar çok resim var. profesyonel fotografçıların kızdıgı nokta ise daha önce biz burada işlerini yaptırmak isteyen üyeleri en yakın fotografçıya yönlendirriken siz getir kardeşim ben yapayım diyordunuz.
bana kızan arkadaşlarda olacaktır.aileden gelme fotografçıyım yeterince bilgi birikimimde var şükür ancak insanlara birşeyler ögretirken meslek sırrı olarak bizde kalması gereken şeylerede dikkat etmek zorundayız.bu gün burda yaptıgımız resimlerin nasıl yapıldıgını belli kısımlarını gizli tutarak bir kısmını anlatıyorsak bu gelecekte bizde kalması gereken kısmı kendi güvencemiz olarak gödügümüz içindir.
bazen sizin gibi arkadaşlar çıkıp meydan okuyorlar ben yaparım kardeşim diye ama sonuçta birgün yalnız kalıp yaptıkları resimlere yorum yazmaları için topik açmak zorunda kalıyorlar.sonuçta ne bize nede amatör arkadaşlara yaranıyorlar.

bazı sevdigim arkadaşlar yorum yazmış boş ver milletin lafını sen güzel resim yapıyorsun demişler. geri dönüp bakın bakalım bu arkadaşın siteye ne kazandırmış bilgi olarak herhangi bir açıklaması varmı sadece pohpohlanmak istemekten başka tartışmadan başka güzel montaj yapabilir ama nette dolu bu tür resimler. son söz olarak herkes yapar resmini siteye koyar üyelerde begenirse yorum yazar begenmezse kimse kimseye yorum yazıp methetmek zorunda deyil. saygılar.

Tarih: 13 Ağustos 2008, 01:12 - İp: 81.***.**2.138
acemifoto
acemifoto (üye)
İstanbul / Firma

senin yaptıklarını beyanirsem yorum yazarım ayrıca bugüne kadar hiç bilgi vermedinki bizlere sadece yaptın sergiledin onun için seni pohpohlamak zorunda değiliz
batuhan19b ne güzel döktürmüş klavyesine sağlık

Tarih: 22 Ağustos 2008, 20:02 - İp: 85.***.**6.76
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

isteyipte vermedimmi ..? isteyen herkes özeline veyahut msn adresini verip bilgilendirdim..arkadaşlar yapmayın ya beni günah keçisi seçmeyin lütfen.ben kendimce çalışma yapıyorum ortaya koyuyorum.beyenmediyseniz hakaret ederek değil yanlışlarımı söyliyerek yazı larınızı yazın.lütfen arkadaşlar sizden rica ediyorum.beni pohpohlamayın.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 20:58 - İp: 85.***.**9.229
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

SAYIN batuhan19b .....selam arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum pek sık yazmayıda düşünmüyorum.
steve kardeş seninle daha önce bir tartışmamız olmuştu yine siz montaj yapıyordunuz kendini stüdyo fotografçısı ilan eden bazı fotografçılıgın yüz karası insanlarda size bedava iş yaptırabilmek için sizin resimlerinize güzel olmuş harika sen bir numarasın diye yazılar yazıyorlardı bunun karşılıgında sizde onların işlerini yapıyordunuz...SAYIN batuhan19b ARKADAŞIM SEN NERDEN BİLİYORSUN BENİM BİLGİSAYARIMA GİRDİN.DESENEKİ BENDE BİR ŞEYLER İSTEDİM AMA STEVE BANA YAPMADI.yazıklar olsun ya..

Tarih: 22 Ağustos 2008, 21:07 - İp: 85.***.**9.229
prof-cs
prof-cs (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Steve ArkadaSımıza Laf YQk aDamıSınız Siz ErkekSeniz Daha qüSeLini Yapında qÖReLim ..ßu qüne Kadar qÖRDüqüm En KraL PhotoShop'Cu O Ya Yorumuzunu Yapın Yada Bakmadan qeÇin !

#pRof-Cs' tarafından 15.10.2010 08:45:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ekim 2010, 06:45 - İp: 88.***.**8.89
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

yahu adam birsürü calişma yaptı ama bu kadar cevap almadı heheh işte türkiye ters konus popüler ol helal steve (kasti yaptığını sanmıyom)
ayrıca steve burası forum forum demek paylaşım demek arkadasım sen paylaşmıyosun ne kadar becerikli olduğunu yada bilgili olduğunu gösteriyon )

Tarih: 17 Ekim 2010, 00:21 - İp: 78.***.**6.180
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

sayın arkadaşlar bu konu eski .2008 tarihli. huseyin1134 paylaşım yapmıtorsun diyorsun belkide haklısın.yaşımdan dolayı herhalde fazla sıkıntıya gelemiyorum.yasım 50 sınırına dayandı..ama genelde herkes msn adresimi istiyor oradan elimden geldiği kadarıyla yardımlaşıyoruz.kesinlikle sert konuşmalar olmadan eleştiri yapalım.

Tarih: 17 Ekim 2010, 12:39 - İp: 88.***.**0.188
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

hadi ya şimdi biz 2008 li konuyamı cevap yazıyoz )kim bulduda bunu güncelleşti o zaman kusura bakma steve msn den yardım ediyorum diyorsun o zaman diyecek bişey yok

Tarih: 18 Ekim 2010, 02:16 - İp: 78.***.**6.180
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

atandijita (Stüdyo Fotoğrafçısı)

Zonguldak
5 konu açmış,
12 cevap yazmış.
1 fotoğraf eklemiş,
2 yorum yapmış.

KARDESIM SEN BU CALISMALRIN VE EKLEDIGIN FOTOGRAFLARLA KENDININ BIRSEYLER YAPTIGINIMI ZANNEDIYORSUN.TANIMADIGIN SITE UYELERI HAKKINDA YORUM YAPMAZSAN IYI OLUR.YOKSA HARBİ SERT KAYAYA TOSLARSIN

#temur21' tarafından 18.10.2010 12:05:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2010, 12:04 - İp: 78.***.**3.102