bay_baytar
bay_baytar (üye)
İstanbul / Meraklı

Baska Bir Renklendirme

Fotoğrafı aldığım site

http://images.google.com.tr/images?q=y%C3%BCz&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi

Tarih: 6 Ağustos 2008, 01:06 - İp: 78.***.**1.231
bay_baytar
bay_baytar (üye)
İstanbul / Meraklı

demek isteğim o deil ben bi cafede calısıyorum ana pcde genelde takıldıgım forumların uye adları ve sifreleri kayıtlı olur yani her seferinde sifre girmemek icin o gün acilen cıkmam gerekti.. sayfalar felan acık bıraktım bi arkadas var kendisi meraklı bu işlere o yapmis.. ama ben neden acıklama yapim ki beni bilen bilio orjinal kendi calısmalarım da psd dosyalarıyla mevcut.. neden emek hırsızlıgı yapayim ki??i.... daha doğrusu neden böle bi gereksinim duyayım allaha sükür kendi isimi kendim görebilirim....

Tarih: 10 Eylül 2008, 05:08 - İp: 78.***.**5.186
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Diyorsunuz......
hadi bunu yedik gorunelim .
peki benim olan çalismayi imzami silip kendinizinmis gibi burda sergilemenize ne demeli.Yoksa bunuda o merakli arkadasinizmi yapti.Ekleyin psd dosyasini sizin oldugunu ispat edin!!!

Tarih: 10 Eylül 2008, 05:13 - İp: 84.***.**0.111
bay_baytar
bay_baytar (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadasım malmısın??
sana bu calısma bana ait deil diyorum yaaa baslıcam böle ise .

yeter yaw bundan sonra paylasım felan yok artık benden ben yapadım diom emek hırsızlıgını sewmem diom arkadasın adına özür diliom yine yok... silerim uyeliğimi kurtulurum ya

Tarih: 10 Eylül 2008, 06:21 - İp: 78.***.**5.186
ufuk_45
ufuk_45 (üye)
Kastamonu / Amatör

silde site çalıntı işleri sunan birinden kurtulmuş olsun. Bu arada konuştuğun Lotus bayandır hitabına dikkat et lütfen.

Tarih: 10 Eylül 2008, 09:14 - İp: 88.***.**1.226
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben arkadaşın diğer çalışmalarınada baktım hepsi aynı kendi yaptığı bişey değil sitede bisürü eleman var ne zevk alıyorsa çalıntı fotoğraf çalıntı renklendirme kime güveneceğinizi bilmiyorsunuz

Tarih: 10 Eylül 2008, 10:49 - İp: 88.***.**9.113
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Kotu soz sahibinindir kardesim.Ben senin ayarina dusmem.
Sen boyle rezil olmaya devam et..

Tarih: 10 Eylül 2008, 14:45 - İp: 84.***.**0.111