myth
myth (üye)
Adana / Amatör

Yorum-eleştiri Rekortmenleri

Sitede EN ÇOK ELEŞTİRİ-YORUM EKLEYEN arkadaşları ve eleştiri trafiğini bir ele alsak diyorum.İlginç sonuçlar çıkacak gibi

Tarih: 27 Kasım 2006, 23:07 - İp: 81.***.**0.254
myth
myth (üye)
Adana / Amatör

ilki benden:63MEHMET-21 fotoğraf-3611 ELEŞTİRİ-YORUM( DAHA DOĞRUSU HEPSİ ÖVGÜ!!?)

Tarih: 27 Kasım 2006, 23:11 - İp: 81.***.**0.254
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

hangi fotoğrafı açsam aynı kişiler

nevzatalan
Fotoğraf Sayısı : 52
Yaptığı Yorum Sayısı: 4554

zafertekin
Fotoğraf Sayısı : 162
Yaptığı Yorum Sayısı: 3508

t.özgür
Fotoğraf Sayısı : 84
Yaptığı Yorum Sayısı: 1678

gencmenn
Fotoğraf Sayısı : 44
Yaptığı Yorum Sayısı: 2441

mekici
Fotoğraf Sayısı : 84
Yaptığı Yorum Sayısı: 1280

Tarih: 27 Kasım 2006, 23:43 - İp: 85.***.**6.75
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Pazarbey, pazarbeyi unutmayın abiler. Şimdilerde olmasada zamanında çok eleştiri ve yorum yapmıştır.Hatta belki hala birincidir yorum sayısında. Nerden bakılıyor yorum sayısına.

Tarih: 28 Kasım 2006, 00:25 - İp: 85.***.**9.68
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

300 foto, 4104 yorum.

Tarih: 28 Kasım 2006, 00:27 - İp: 85.***.**9.68
umutyağmur
umutyağmur (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Bu konu bu alanda birçok kez tartışıldı ,ancak bu sitede yorum yapma konusu herhangi bir sınırlamaya veya kurala tabi tutulmadı..Birkısım üyeler rahatsız olsa da malesef çoğunluk bu sistemi benimsemiş,yorumlar genelde "bravo,yaşa,kim tutar seni"tarzında olunca yorumu alanın koltukları kabarmakta bir süre sonrada almış olduğu yorumlara inanmaya başlamakta ,bu kuralsızlığın devamını savunur duruma gelmektedir.Ben de busiteye üye olduktan bir süre sonra sevgili "myth" gibi fotoğraflarımın hakettiğine inandığım yorum ve izlenme sayısını almamsı yüzünden sisteme kızıp onlarca fotoğrafımı siteden sildim,bir süre de fotoğraf göndermedim,ancak yanlış yaptığımı anladım , sonradan yeniden fotoğraf göndermeye başladım ,çünkü başkalarının aldığı ve yaptığı yorumlar beni ilgilendirmemeliydi,ben fotoğraflarımı ben de varım demek için gönderiyordum, benim üstüme düşen bu kadarı olamlıydı gerisi beni ilgilendirmemeliydi,Evet sayın meslektaşım ,çoğu zaman fotoğraflara malesef yorum yapılmıyor ,eleştiri yazılmıyor , diyet niyetine övgü yazılıyor,sen pireye kızıp da yorganını yakma,fotoğraflarını yeniden yükle,varsın izlenmesin, varsın yorum almasın ,başkalarının kuş bokları varsın onlarca yorum alsın ,varsın yüzlerce kez izlensin.
,

Tarih: 28 Kasım 2006, 00:35 - İp: 81.***.**0.254
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

Fotoğraf Sayısı : 306
Yaptığı Yorum Sayısı: 4104
pazarbeyin foto sayısı yanlış almışsınız pazarbey

Tarih: 28 Kasım 2006, 00:37 - İp: 85.***.**9.164
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

maşallah pazarbey ama gene de rekor nevzat amcamda hehe

Tarih: 28 Kasım 2006, 00:39 - İp: 85.***.**9.164
grafiker8
grafiker8 (üye)
Bolu / Özel Gün Fotoğrafçısı

MERHABA BEN DE KATILMAK İSTİYORUM MİLLET 306 FOTOĞRAFTAYKEN NİYE BİZİM SİTEDEN FOTOĞRAFLAR SİLİNİYOR SANKİ TORPİL KOKUYOR BU İŞTE NEDERSİNİZ? BENCE 100 FORAFI AŞMAMALI DİYORUM BÖYLECENE BURDAKİ AĞIRLIK DAHA HAFİFLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ ( YORUM YAZMAK GÜZEL AMA YORUMU YERİNDE YAZMAK DAH GÜZEL ) DERİM

Tarih: 1 Aralık 2006, 23:46 - İp: 85.***.**7.106
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Ne kadar çok yorum yazarsan o kadar çok yorum alırsın düşüncesi güdülüyor sitemizde.
Ama şurası şöyle felan demiceksin hatasınıda bildirmeyeceksin harika, süper, şahane, senin üstüne yok, helal sana bunu nasıl çektin, yoksa hemen külahları değişiyosun fotoğraf sahibi ile özeline bi mesaj, vay efendim sen neden benim fotoğrafıma böyle diyorsun? Bence fotoğrafcılık adına hiçbişey kalmadı bu sitede.
Bi adamın çok sıradan hemde çok çok çok sıradan bi fotoğrafının altı 45-50, hemde o fotoğrafın süper harika müthiş olduğunu yazan yorumlarla doluyosa burada bi eksiklik var demektir.

Tarih: 2 Aralık 2006, 01:33 - İp: 81.***.**4.5
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

chopsuey, tamamen katılıyorum sana. Benzer konuda dilaver61 de topik açtı, orada da tartışılıyor. Ama myth' nin bu topici de zekice, ve bir fikir veriyor insana.

Tarih: 2 Aralık 2006, 02:03 - İp: 85.***.**7.138