buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Sitedeki Yenilikler Üzerine

Az önce fotoğraflarımı kontrol etmek için kontrol panelini açtım ve sürpiz ; (yabancı forumlarda şaşkınlık sıfatı için wowww derler ya ) , wowwwww

Favori fotoğrafçılarım gibi eksikliği hissedilen şeyler eklenmiş .

Diyar diyar anadolu açılmış, kültüür varlığımız kategorisinin şablonu hazırlanmış.

Şimdi kontrol panelini kurcalıyorum ve epeyce güzel olmuş . Foto öykü de menüde yer alıyor ki demek ki yakında o da açılacak.

Netfoto kabuk değiştiriyor,gelişiyor, güzelleşiyor....

Teşekkürler.

Tarih: 20 Kasım 2007, 18:54 - İp: 88.***.**3.212
zafertekin
zafertekin (üye)
Ankara / Amatör

aynı şeyle bende karşılaştım harika oluş tüm düzenlemeler
bitince süper olacak süper

Tarih: 20 Kasım 2007, 18:57 - İp: 85.***.**4.192
tualll
tualll (üye)
İzmir / Meraklı

fikret usta çalışıyor en kısa zamanda hepsi tamamlanacak gibime geliyor. . . ellerine ve düşüncene sağlık fikret usta

Tarih: 20 Kasım 2007, 20:19 - İp: 88.***.**2.188
nihao
nihao (üye)
İstanbul / Meraklı

valla bence de çok güzel olmuş.. görünce çok şaşırdım.
yalnız galerimizi açtıımızda fotolarla birlkte görüntülenme sayısının görünmüo olması eksik olmuş bence. çünkü ona bakmak isterken kndi fotomuzu görüntülemiş oluyoruz bu da beni rahatsız edio. bide yorumların yanındaki alkış karakterleri fln da deişmiş ya bnce eskisi daha iiyiydi. ama bunların dışında çok beğendimm..
yöneticimize tebriklerrr...

Tarih: 20 Kasım 2007, 20:32 - İp: 88.***.**1.135
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

bazı az yorum almış fotoları sildim fakat son gün yüklediğim foto 5. sayfaya kaymış yerleri değişti bazı son yüklediklerin önceki tarihlerin olduğu sayfaya gitmiş ortalık karıştı yükleme tarihini kaldırmasaydılar en son yüklediğim kare 5. sayfada şuan bu nasıl oldu bilinmez hem kendi fotograflarımı takip açısından hem başka üyelerin takibi açısından tarih ve fotografların önceki tarihlerin olduğu karelerin arasında olması çok garip ve yanlış geldi sonra düzelirmi böylemi devam edecek karışıklık

Tarih: 20 Kasım 2007, 20:38 - İp: 85.***.**5.138
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kesinlikle çok güzel bu değişimler ancak ahmetin de dediği gibi sıralama ölçütleri koyulsa çok iyi olur..En son koyduğumum fotoyu aramak zorunda kaldım..

Tarih: 20 Kasım 2007, 20:53 - İp: 212.***.**2.137
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

ben forumda anladığım kadarıyla okunmamış fotolar kırmızı görünüyor ve başa sıralanıyor okunduğunda yeşil oluyor ve son yüklediğim kareler sırlamaya giriyor uzun süre önce yapılmuş ve farkına varmadığımız kareleredi görmüş oluyoruz ben 1 saat okunmamış fotoları okudum ve sıralama normal hale geldi aslında güzel uygulama direk ilk sıraya atması son sıradaki yada farklı sıradaki yapılan yorumları görüyoruz

Tarih: 20 Kasım 2007, 21:12 - İp: 85.***.**5.138
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

azonce baktım cok guzel olmus coooooookkkk.
padisahım cok yaşa

#gaijin' tarafından 20.11.2007 21:40:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Kasım 2007, 21:40 - İp: 88.***.**7.189
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ben en çok yüklediğimiz fotolar için konulan düzenleme butonunu sevdim.Yanlışlıkla girdiğimiz kelimeleri düzeltebileceğiz.
Diyar diyar Anadolu nasıl bir şey olacak acaba,yazınsal bir şey mi?

Tarih: 20 Kasım 2007, 23:54 - İp: 85.***.**2.22
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Hazır yeniliklerden bahsetmişken,şu portfölye ye kolay ulaşım butonu konulamaz mı.Forumlarda yazışırken avatarımızın altında yer alacak bir buton,kendimizin veya bir başka kullanıcının portfölyesine kolay erişmemizi sağlar.
Hatta eklediği foto sayısı,yorum sayısı da şık durabilir.

Tarih: 20 Kasım 2007, 23:59 - İp: 85.***.**2.22
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Olay çalışmalar gün geçtikçe düzene ve düzgün hale geliyor,teşşk.

Tarih: 21 Kasım 2007, 01:42 - İp: 85.***.**9.21