radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

Site Yönetimi Okuyun Lutfen

sn moderatör ler ve sıte yonetımı acaba seri ilanlar bolumunu acmaya nıyetınız varmı? yaklasık 2haftadır belkıde daha fazla hala aktıf edılmedı

birde ürün karsılastırma bolumu acarsanız ısteyen ıstedıgı markaları bırbırıyle kıyaslamıs olur vede gereksız polemıkler yasamamıs oluruz.malum her markanın fanatıklerı var bazen bu tavsıyeler rencide edıcı hatta kırıcı boyutlarda olabılıyor.enazından bunu azaltmıs olabılırsınız..saygılarımla kolay gelsın

#radayhan' tarafından 05.08.2007 13:33:05 tarihinde düzenlendi.

#radayhan' tarafından 05.08.2007 13:34:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2007, 13:29 - İp: 85.***.**5.239
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Seri ilan bölümünün ücrete tabi olması için, site yönetimini çok sıkıştırdım..

kabul ettilermi acaba.. Muhhahhahaaa !..

yeni günler.. iyi uygulamalar göreceğiz.. sitenin geleceği için, hepimiz birşeyler yapmaya çalıştık.. Atakan arkadaşımız, ücretli üyelik olsun.. gereken rakamı seve seve veririz demişti.. benim gibi ticari kullanıcılar haricinde amatör arkadaşların aidat ödemesine gönlüm razı olmaz açıkçası...

Seri İlan bölümünde Ücretli üyelik dahil.. site yönetiminin alacağı kararların arkasında olduğumu, şahsım adına belirtmek istiyorum.. Galerinin ücretli üyelik olmasından çok daha mantıklı olacaktır.. belirlenecek bir ilan adedini aşmayan kullanıcılarsa ücretsiz ilan vermeyi sürdürür..

Tarih: 6 Ağustos 2007, 19:45 - İp: 85.***.**5.209
  • 1