sercan85
sercan85 (üye)
İzmir / Amatör

Site Karışık??

Arkadaşlar bu site birden çok modülden oluşmuş gibi.. foruma basınca ayrı galeriye basınca ayrı siteye giriyor.. hepsinde de ayrı ayrı parola yazmak gerekiyor..

Sitede bir bozukluk var.. ayrıca renkler değişiyor sanki karışık bir havası var.

Fotokritik gibi neden tek bir modül değil?

#sercan85' tarafından 07.08.2008 11:09:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ağustos 2008, 11:08 - İp: 85.***.**0.11
bvicil
bvicil (üye)
Bursa / Meraklı

bu konu hakkında admin gerekli bilgiyi bir yerlerde vermişti ama tam olarak nerde olduğunu hatırlamadığımdan dolayı web yazılımcı olarak dilim döndüğü kadar cevap vereyim:

öncelikle site birden fazla bölümden oluşuyor. çünkü her bir bölümün trafiği bir diğerinden farklı. sadece foruma giren ya da sadece fotoğrafları izlemek için giren üyeler var. ve bu yük bazen çok fazla sistem gereksinimi yiyor. anladığım kadarıyla siteyi farklı parçalar halinde yapıp farklı yerlerde tutuyorlar ki bant genişliği sorunu aşılabilsin.

bundan dolayı bazı bölümler güncellemede biraz geç kalındığı için farklı site imiş görünüyor. ama bu kadar büyük bir yapıyı belirli bir kadro ile yapmak ciddi bir sıkıntı doğuracaktır. ve bu konuda biraz anlayışlı olmak gerekmektedir.

bize böyle bir fırsatı verdiği için yönetime çok teşekkür ediyorum...

Tarih: 6 Eylül 2008, 23:26 - İp: 88.***.**0.193
keyiflihat
keyiflihat (üye)
Ankara / Amatör

çook teşekkür ederimmm

#keyiflihat' tarafından 07.09.2008 01:23:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Eylül 2008, 01:18 - İp: 78.***.**8.245
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğrafınız görüntülendikten sonra size yapılan yorumlar , sizin verdiğiniz cevaplar hepsi görünecek.

Fotoğrafı yükledikten 24 saat sonra kimin tarafından yüklendiğini görebileceksiniz.
Size yapılan yorumların kimin tarafından yapıldığınıda 12saat sonra görebilirsinz.

Yoksa fotoğrafıda yorumlarıda her zaman elbette görebilirsiniz.

Sayın keyiflihat umarım açıklama anlaşılıyordur. İyi geceler.

Tarih: 7 Eylül 2008, 01:30 - İp: 78.***.**0.192
keyiflihat
keyiflihat (üye)
Ankara / Amatör

çok teşekkür ederim cidden

Tarih: 7 Eylül 2008, 02:05 - İp: 78.***.**8.245
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bu kadar karışıklıkta 17 konu açıp 187 cevap vermeyi başardığınıza göre o kadar da karışık değil ya da sizin yerinize bu konuları ve cevapları başkaları açtı

Tarih: 8 Eylül 2008, 09:54 - İp: 81.***.**3.185
sercan85
sercan85 (üye)
İzmir / Amatör

atakan bey bu ne demek şimdi?

Siz kullanımı en zor makinede hiç fotoğraf çekemiyo musunuz öğrenseniz bile?? veya içi çok karmaşık bir evde eşyaları koyamadan evden taşınıyo musunuz?

Sistem öğrenildikten sonra herşey yapılır ama bununla onun hiçbir alakası yok ben netfotoğrafı seviyorum Bu siteyi de 2 senedir biliyorum e izin verin konu açmayı öğreneyim..

Bahsettiğim şey de serbest kürsüde fikrimi söylemekti bu arada karmaşık derken katılıyo musunuz diye sordum yoksa rezalet bir site değil fotokritiğe göre avantajları da var..

Tarih: 9 Eylül 2008, 12:40 - İp: 88.***.**3.19
vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

bende sercan85 arkadaşımıza katılıyorum. demek istediğini anladım ama snrm yanlış anlaşılmış. sadece önemli olan sitenin maximum kullanışa ulaşabilmesidir. eğer aynı sitede 2 kere parola giriyorsan burda sitede bir hata vardırki snrm eskiden böyle deildi yada ben öyle hatırlıorumki. neyse yani bu zor bişide deil sadece 2 db birleştirilerek kolayca yapılabilecek birşey. büyük kitlelere hitap eden bir siteniz varsa tek düşünmeniz gereken kullanıştır. az tık çok iş.

Tarih: 10 Eylül 2008, 14:39 - İp: 78.***.**4.75
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

galeride neden magazin bölümü yok

paparazzicilik sonucunu çıkaracak arkadaşlara şimdiden teessüf ediyorum

Tarih: 12 Eylül 2008, 16:27 - İp: 85.***.**4.119
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

"galeride neden magazin bölümü yok

paparazzicilik sonucunu çıkaracak arkadaşlara şimdiden teessüf ediyorum"