ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

Sık Ve Aynı Konuların Açılması

Slm tüm üye arkadaşlara.Buradan site yöneticisi arkadaşlara sesleniyorum.İpini koparan konu açıyor.(cevap gelmiyor değiştirip tekrar açıyor.)Orada araştırsa açtığı konuyla alakalı bi dünya konu var yani açmaya gerek kalmayacak.

Lütfen bu durumu düzeltecek bi çözüm bulsanız.Bazı güzel önemli konular vardı artık onlar nerede belli değil o kadar geride kalmış kiiii... Saygılarımla. Tekrar herkese selamlar. (Lütfen duyarlı olalım hep beraber.)

Tarih: 8 Nisan 2012, 12:47 - İp: 88.***.**2.16
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

...

#baberti' tarafından 09.04.2012 19:04:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Nisan 2012, 13:43 - İp: 176.***.**3.219
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

Herkese slm.Buradan site yöneticisi arkadaşlara sesleniyorum.Artık şu gereksiz konu açmalara DUR deyin.Dün ardı arkasına bi dünya konu açılmış (makine almak istiyorum;tavsiye vs....) kimse bi altında hangi konu var bakmıyo.Her gelen yeni konu açıyooooo.

Tarih: 11 Nisan 2012, 10:24 - İp: 88.***.**2.16
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Böylesi biraz da site yönetiminin işine geliyor. Ne kadar yeni konu o kadar hit. Moderasyon zaten zayıf. Herkes elini kolunu sallayarak konu açıyor. Ne bir onay ne bir inceleme. Bu işin sadece acil, koşun yetişin tarzı başlıkları kilitlemekle yürümediği açıkça görülüyor.

Sorulan soruların yüzde 90 ının cevabını sitede mevcut konular içinde bulmak mümkün. Dolayısıyla açılmak istenen çoğu konunun daha başlamadan bitirilmesi gerek. Bu durumda da siteye uğrayanlardan fotoğraf yüklemek isteyenler dışındakilerin kolay kolay üye olacağını sanmıyorum, ki bu da istenmeyen bir şey olurdu!

Özellikle dslr satın alma bölümünde, ki bana göre siteyi ayakta tutan burasıdır, aynı şeylerin yüzlerce kez söylendiğini belirtmeye gerek yok. Hayatın içinden kısmı zaten bitmiş durumda. Fotoğraf bölümü de ağırlıklı olarak şakşakçılıkla yürüyor ama sitenin de bir şekilde ayakta kalması gerek!

Tarih: 12 Nisan 2012, 10:48 - İp: 144.***.**6.130
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

İnsanlar araştırmayı öğrenmeli o şekilde daha çok bilgiye ulaşır. Acil yardım,makine lacam vs. diyerek bi sonuca ulaşılmıyor.Lütfen aradığınız bilgiye araştırarak ulaşın.Örneğin ben macro lens alacaktım hangisi diye konu açmadım; daha önce açılmış bi konunun sonuna soru sordum.

Tarih: 13 Nisan 2012, 01:02 - İp: 88.***.**9.251
melqe
melqe (üye)
Bursa / Amatör

arkadaşlar ben yenı uye oldum şimdi sorum su fotograf makınasi alıcam nikon d90 dusunuyorum model cekimleri için fotograf cekmeyı seven bırıyım ama şimdi nikon d90 var canon var hangısını alayım karar veremedım hangı makine iyi resım ceker yada d90 nedır d500 nedir ne farkları var aralarında bır acıklama yaparsanız cok yardımı dokunucak yanlış makine almak istemıyorum

Tarih: 14 Nisan 2012, 22:24 - İp: 46.***.**5.118
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

öncelikle isteğinizi yanlış yere yazmışsınız.DSLr makine alma bölümünde bi konuya yazmalıydınız.Anladğım kadarıyla makineler hakkında ve fotoğrafçılığın temel bilgileri hakkında pek fazla bilgi sahibi değilsiniz. Nikon D90 size ağır gelecektir. Canon 500D kit lens işinizi görür.

Tarih: 14 Nisan 2012, 23:13 - İp: 88.***.**3.87
melqe
melqe (üye)
Bursa / Amatör

konuyu yanlıs yere yazmısım peki haklısınız ama nereye yazıcam yenı uyeyım bılmıyorum ki )

Tarih: 14 Nisan 2012, 23:19 - İp: 46.***.**5.118
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

site yöneticilerine sesleniyorum artık dur deyin sık sık konu açmaya.Çöplüğe döndü forum valla. Adam her gün bi başka makine buluyo hergün başka konu açıyo.

Tarih: 10 Mayıs 2012, 20:04 - İp: 88.***.**5.189
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bırakın yapsınlar... hiçbişey yapmamaktan iyidir..

şaka bir yana, bu gibi davranışları seneler öncede görüyorduk, üyeliği sonlandığı halde tekrar üye olup aynı şekilde davrananlar vardı.. birini hiç unutamıyorum; kartal gibiydi hani..

Tarih: 11 Mayıs 2012, 21:06 - İp: 83.***.**6.184
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

onları anlama inan ki zor.düzgün bi dille uyarıyorsun yine sen suçlu oluyorsun.Burada çok insan var işim görülsünde gerisi umurumda değil diye düşünen.Zaten az çok anlaşılıyor açtığı konulardan ve yazdığı yazılardan.Başlıyor güzel resim çekmek istiyorum diye......
Allah akıl fikir versin diyorum başka bişey demiyorum ölelerinden.

Tarih: 18 Mayıs 2012, 21:37 - İp: 78.***.**6.234