myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Seri İlanlar

Merhaba sevgili üyeler ve sayın fikret bey şu seri ilanlar bölümünde 1 ilan defalarca verilmiş.Seri ilanlar bölümü güncellenirse kanımca daha verimli bir hal alabilir.Saygılarımla.

Tarih: 14 Mart 2007, 11:09 - İp: 88.***.**2.26
leoparis
leoparis (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

KANIMCA...:d BENCEDE:d

Tarih: 14 Mart 2007, 11:40 - İp: 88.***.**7.48
myc
myc (üye)

Sevgili meslektaşım unknown konu serbet kürsüde açmak aklıma geldi sorun konunun nerede açıldığı olmamalı bence siz konu hakkında görüş belirtmek isterseniz daha iyi olur .saygılarımla.

Tarih: 14 Mart 2007, 12:04 - İp: 88.***.**2.26
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Konu beni aşar sevgili dostum satışa çıkarcak hiçbirşeyim yok..Paha biçilemez çıkarsamda

Tarih: 14 Mart 2007, 12:10 - İp: 88.***.**5.104
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

editör arkadaşlardan fark eden olacaktır.. onlar, konuyu gereken bölüme taşırlar...

belirlenen sayıdan fazla seri ilan verebilme yetkisi.. acaba ücrete tabi olarak sağlanabilirmi..

böylelikle, ticari maksatlı burada olan üyeler, bedel ödemiş olur.. nadir olarak seri ilan bölümünü kullanan amatör arkadaşlar, basic tabir edeceğimiz üyelikle ücret ödememiş olur..

Yaşar Ağabeyim.. Selamlar.. uzun süredir görüşemedik.. hayırlı işler dilerim.. sizede hayırlı işler _unnown

Tarih: 14 Mart 2007, 13:12 - İp: 85.***.**8.93
myc
myc (üye)

Merhaba Mete fikrini epeydir bende düşünüyor idim evet seri ilanlar bölümü ücretli olabilir veya satış yapan arkadaşlar belli bir prim ödeyebilirler.Saygı ve sevgiler.

Tarih: 14 Mart 2007, 15:08 - İp: 88.***.**2.26
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Teşekkür ederim abicim yarın daha güzel olur inşallah hepimiz için.............

Tarih: 14 Mart 2007, 17:55 - İp: 88.***.**5.104
  • 1