maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

Mail Adresleri Lütfen Yayınlamayın

selam tüm arkadaşlara
mail adresini verip yada başkalarından "maille bana ulaşın size yollayayım- gibi" herkesin mailini isteyen kişilere dikkat edelim.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN BURADA PAYLAŞAN ARKADAŞLAR MUTLAKA
ART NİYETLİ DEĞİLDİRLER.

Ama bu konuda arkadaşları uyarmak istiyorum.
yurtdışında ve tabii bizde de vardır bazı uyanıklar bu mail adreslerini bazı şirketlere satıyorlar ve o şirketlerde kendilerine müşteri, araştırma, inceleme,
ve en önemlisi reklamlarını bir anda dünyanın heryerine ulaştırmanın yolunu buluyorlar.

Benim buradaki forumlarda paylaşım yapmak isteyen arkadaşların paylaşacakları dosyaları paylaşım sitelerine upload edip foruma da adresi verebilirler.

böylesinde kimsenin mail adresi WEB sitelerinde dolaşmamış olur

tüm arkadaşların biraz daha dikkatli davranmalarını bekliyorum.

weblerde yayınlamaktansa bir resim sitesine yüklesende buradan foruncu arkadaşlarımızla paylaşsan daha iyi olacagını düşünüyorum.

bu mail adresini isteyenler hakkında bir konu açacam ve sakıncalarınıda orada paylaşalım.

Tarih: 8 Şubat 2006, 21:53 - İp: yok
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

velhasıl kelam arkadalar takdir sizlerin .

ya bana böyle bişey denk geldi.bilemiyorum

Tarih: 20 Şubat 2006, 02:24 - İp: 81.***.**7.135
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Ben sitenin hiç bir yerinde üyelerin mail adreslerine yer vermiyorum ancak seri ilanlar bölümünde vermem gerekiyor ve bu mail adreslerinin toplanmaması/toplanamaması için önerisi olan varmı. .jpg dosya oluşturabiliyorum ancak bunlarında okunabildiğini okudum bi yerlerde.

Tarih: 22 Şubat 2006, 09:25 - İp: 81.***.**8.46
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

selam fdiker.
.jpg dosya oluşturabilmesi hakkında bilgim yok ama arkadaşlarım çoğu birşey olmayacağı kanısındalar banada fazla bir şey demek kalmadı.

ilgine teşekkür bu konuyuda kapatabilirsin fikret hocam.

Tarih: 22 Şubat 2006, 19:03 - İp: 88.***.**9.74
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili maslan41 ,
Birçok arkadaşımızın hem imza kısmında , hem de serbest kürsü bölümündeki forumca tanışalım başlıklı yazılarımızda mail adreslerimiz var. Eğer çok sıkıntıya düşeceksek mail adreslerimizi silelim. Gerçi birbirimizle tanışmamız yayınladığımız mail lerimiz sayesinde oldu. Benim bu siteden tanıyıp samimi olduğum bir hayli dostum oldu.Msn ve telefonla konuşmalarımız sürüyor ve yüzyüze görüştüğüm sıkı dostlarım var.
Ne yapalım , mail adreslarimizi silelim mi? Kara vermek bayağı zor.
Sevgiler......

Tarih: 24 Şubat 2006, 12:52 - İp: 81.***.**3.184
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

selam eruhi abi yok ya ne silmesi. nereden bulacaz dostlarımızı sonra.
benim bunu yazmamın nedeni sitede bir kaç konuda açan kişi "ben bunu paylaşacam ama maillerinizi yazın foruma" gibisinden yazmış.hemde birkaç forumda gördüm.ondan açtım bu konuyu.hatta o kişiye de yazdım madem paylaşmak istiyorsun birşeyi yükle sitenin birine linkinide var millet oradan download etsinler dedim.

bu kişileri tanımazdım o yüzden bu konuyu yazdım.
he bu arkadaşlarla tanışmak için mail yazmayalımmı yazalım ama özelden mesaj atalım en azından mesaj kutularımız özel ve ulaşımı bu forum konularından dahada zordur diye düşünüyorum.

eee bu arada eruhi abi sana deni demito'ya benzediğini kimse ded,mi abi.(tabii resimdeki deni demito değilse sen isen eğer)

tekrar görüşmek dileğiyle eruhi abi pardon deni demito abi

Tarih: 24 Şubat 2006, 19:11 - İp: 88.***.**9.88
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

eruhi abi özelden mail adresimi yazdım

Tarih: 24 Şubat 2006, 19:27 - İp: 88.***.**9.88
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili maslan41,
Şu an sana yazarken radyo şahin'i (Kocaeli)dinliyorum.Özellikle cevap yazdığın için de teşekkür ederim.

Mehmet bey belki ayıp olacak ama ben deni demito'nun kim olduğunu şimdi hatırlayamadım.
Fotoğraftaki kişi kanıyla , canıyla benim.
"Özelden mail adresimi yazdım" demişsin. Ama senden mail almadım daha. Benim mail adresim "forumca tanışalım" bölümünde var. O adrese mail atabilirsin veya msn ye girebilirsin.
Sevgiler ......

Tarih: 25 Şubat 2006, 13:44 - İp: 81.***.**3.184
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

eruhi abi sana sitenin mesaj kutusundan mesaj bıraktım.
netfotograftaki mesaj kutuna bak abi.

Tarih: 25 Şubat 2006, 16:33 - İp: 88.***.**5.245