kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Her Sayfada Üye Girişi İstiyor??

merhaba,
anasayfadan giriş yaptıktan sonra,hangi sayfaya tıklasam, yeniden giriş istiyor.bunun bi çözümü yok mudur? çok sinir bozucu bende mi sorun bilmiyorum ama??
teşekkürler...

Tarih: 14 Haziran 2009, 02:16 - İp: 88.***.**2.80
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bşr şey değil abi..
Desig ses seda çıkmaz oldu..

Yoksa bu sefer pc ne bile girrerken şifre mi soruyor..

Bunu da çok b asit bir şekilde halledeceksin..
Önce bir kez daha açmayı dene..
Olmadı demi..Olmaz .
Şimdi hınçla elini aç kp düğmesinin üzerine götür ve yaklaşık 50 kiloluk bir basınç uygulayarak bu vaziyette 6 sn dur..
ekranındaki açık bütün programların otomatikmen kapandığını göreceksin..İyi..Oh olsun onlara..

Sonra ekranına bak .Simsiyah bir ekran olmalı.:ekranda sadece odanın pencersi ve ona şey şey bakan kendini göreceksin..Görüyprsun demi..

tamam..B güzel..Bu şekilde ike kronometresi olan saatinin kronometresini çalıştır ve 30 sn bekle..

Süre dolunca Allaha dua et..Kasanaa iki tokat at ve aç kapa düğmesine tekrar 50 kşilluk bir baskı uygula..

pcinin açıldığını ve sana mhtemelen hiç bir şey sormadığını göreceksin..

Bu yöntem belki bu sorununu halletmekte yetersiz kalır ama pc nin kafayı üşüttüğünü düşündüğün her an bunu rahattlıkla yapabilirsin..

Saygılar efendim..

remi bu yöntemim nasıl..Atladığım bir yer kaldı mı?
Bi zahmet tamamlayıver abi..

Tarih: 16 Haziran 2009, 19:34 - İp: 88.***.**5.122
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

sn. lazut,
van gölü ,tuz gölü derken baya yorduk sizi, dinlenin istedim
"pc düğmesine 50 kiloluk basınç uygula" demişsiniz de ben zaten o kadar geliyorum
en iyisi ben elimle değil, ayağımla basayım, ancak ...

Tarih: 16 Haziran 2009, 22:07 - İp: 88.***.**6.91
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Lazut hocam 10 numara anlatmışsınız. Helal olsun. Bu dediklerinizi benim akrabam bisikletine Jant ayarı yaparken uyguluyorsu. Jantlar bisiklette en çok arıza veren kısmlardır. Birde göbek olayı vardır bu veresbitlerde (bisiklet deniyo buna )

Akrabam (teyzeoğlu) eline çekiç alıyor bir göbğe bir janta bir göbeğe bir janta ikide tekme atıyor.

Biz tabi hemen çevresini boşaltıyoruz Bizede ayar çekmesin diye.

diyeceğim oki bazen böyle yapmak işe yarayabiliyor. Ama televizyonlardaki tehlikeli gösterilerde yazdığı gibi;

SAKIN EVDE DENEMEYİNİZ

Tarih: 18 Haziran 2009, 12:59 - İp: 88.***.**2.62
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 18 Haziran 2009, 15:26 - İp: 88.***.**8.228