onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

Gereksiz Topicler Bölümü İstiyorum

forumda serbest kürsünün yanında gereksiz topicler veya saçma topicler adında bir bölüm açılsın

"ilk olarakda bu benim açtığım topic konsun oraya"

sonra fikret abijim forumda gereksiz ve saçma olan topicleri sorgusuz sualsiz oraya koysun açanın isminide ibreti alem için en başına yazsın

ör:

1.hellfire -> açtığı gereksiz ve saçma topic sayısı: 4151851
2.xkişi -> açtığı gereksiz ve saçma topic sayısı: 4151850
3. xasd -> " " " " ........

sonra olaylar çıksın niye hep aynı kişiler gereksiz topic açıyo bizim topiclerimiz de gereksiz ama bizimki neden oraya konmuyor?

daha sonra gereksiz topicleri seçici bir kurul seçerek koymaya başlasın
ozamanda bu adamlar hep kendi arkadaşlarının topiclerini gereksiz topic seçiyolar diye tartışmalar gırla gitsin..

ne güzel olur

Tarih: 12 Temmuz 2008, 02:33 - İp: 85.***.**6.93
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

benim zaten bıktım usandım ulan diye bir topicim varken bu gercekten gereksiz olmus hakediyo yani yerini
de oyle bir kategori acsak, diger kategorilerin yarısına kilit vurmak lazım.
düşünecegim

Tarih: 12 Temmuz 2008, 03:10 - İp: 88.***.**6.134
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

amaçda bu değilmi zaten

bak mesela benim fotoğrafım neden onaylanmadı diye iletişime mesaj yazmak yerine topic açanlarda destek olmuş olur bize bunun yanına üst band tartışmalarını ve fıkralarıda koydukmu tamamdır

Tarih: 12 Temmuz 2008, 03:12 - İp: 85.***.**6.93
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

ben şimdiden böyle bi bölüm açılırsa altın madalyaya koşucak isimleri kafamda belirledim bile

Tarih: 12 Temmuz 2008, 03:14 - İp: 85.***.**6.93
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ben madalyaları adrese yolladım bile.
yarın oburgun bolum acılınca ellerinde olur.

Tarih: 12 Temmuz 2008, 03:32 - İp: 88.***.**6.134
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

hahhaaaa açılsın açılsın iidr

böylelerine cevap verip sinirini bozucağına hepsini böyle bi başlık altında topla tamamdır

hatta bak yeni fikrim geldi forumdaki her topicin bi kenarına köşesine de

*mantıklı

*gereksiz

*polimik yaratma amacı içinde

*saçma

*embesilce

*bunu yazan idiot olmalı

*arama butonunu kullanmayan bi embesil daha

*hırtmısın olm sen

gibisinden butonlar koyucaksın okuyanlar bunları kullanıcak ozaman herşey çok daha eğlenceli ve düzgün olur

bu günden sorada bu oluşuma "HIRT" ismini veriyorum herkese açık bir oluşum değil bu oluşuma dahil olabilmek için forumda gerçekten gereksiz konular açmanız, arama butonunu kesinlikle kullanmamanız lazım fikret abijime danışıcam oda uygun görürse bu nitelikleri yerine getirdiğiniz taktirde avatarınızın altında "HIRT" yazıcak ve yıldızlarla bu gereksiz adamların kıdemleri belirtilicek

mesela 100 gereksiz topic sınırını aşanın adresine bir adet çiğnenmiş sakız tarafımdan gönderilecek

avatarının yanınada yıldız konacak

#Hellfire' tarafından 12.07.2008 04:02:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Temmuz 2008, 03:57 - İp: 85.***.**6.93
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Etrafımda tanıdığım bir çok insanın yüzüme, bir kısmının arkamdan " çok zeki cocuk " demelerinden şüphe duyup Adana Ruh ve Sinir hastalıkları Hastanesinde muayene olmak için 15 milyon Beş yüz Liraya muayene fişi almak gerekli oldugunu tımarhanenin hasta kabulundeki sekreterden öğrendim. Ödedim muayene fişinide alıp doktorun karşısına çıkıp esas soruyu sordum. "Ben Delimiyim Doktor Bey"

Doktor bıyık altından hafif tebessüm ederken gözleri kısılmaya başladı, sağ elinin işaret parmağıyla göhsümü göstererek " Bunu anlamanın tek yolu var " dedi hazır sazan gibi hemen atladım " Nedir?" - " Hastanede yatman seni gözlemlememiz lazım " dedi.

Ben başka zaman gelirim teşekkür ederim dedim çıktım gittim.

Deli olma olasılıgım çok yüksek. Hayatımın sonuna kadar bir tamarhanede deli gömleğiyle yaşamaya tahammül edebilme olasılıgım çok yüksek.

Kesin deliyim ama Cehennem ateşi kadar değil Selamlar Adana dan

Tarih: 12 Temmuz 2008, 10:27 - İp: 88.***.**9.192
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

"bir deliyle aramdaki tek fark benim deli olmamamdır"
Salvador Dali...

Tarih: 12 Temmuz 2008, 11:37 - İp: 85.***.**6.93
turnusol
turnusol (üye)
Ordu / Amatör

Gereksiz bi topic açmışsınız bence...

Tarih: 12 Temmuz 2008, 21:36 - İp: 78.***.**9.190
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

farkındayım

Tarih: 12 Temmuz 2008, 23:14 - İp: 85.***.**6.93
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

gereksiz bi konu gereksiz bi topik gereksiz bi istek Benimkide gereksiz bi cevap

Tarih: 13 Temmuz 2008, 20:07 - İp: 78.***.**9.230