gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

Galeride Yorum Alan Fotograflar

galeriye baktigimizda, son yorum alan fotograflar görünüyor ve bunlarin sayisi 12 adet.eger inkan varsa bu sayiyi 15 adete cikarsak nasil olur?
bu sayede yorum alan fotograf galeride daha uzun zaman kalir ve yapilan yorumlari okuma imkanimiz dogar.

Tarih: 3 Kasım 2007, 14:47 - İp: 83.***.**4.174
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Teknik olarak uygulanma imkanı varsa oldukça iyi olur...

Ancak bunun yapılabilmesi için resim boyutları daha da küçülürse Ben misal ihtiyarlar için sıkıntı verir mi bilmem ki?

Tarih: 3 Kasım 2007, 14:57 - İp: 85.***.**3.193
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

galeride cok fazla yer oldugu görülüyor biraz daha düzenli yerlestirilirse boyutlar kücülmeden 15 fotograf sigar diye düsünüyorum.

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:01 - İp: 83.***.**4.174
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

kesinlikle katılıyorum hatta 15 değil hahada fazla olabilir...sayı çok sınırlı ve hemen geçiyor,aynı sistem portfolyolardada uygulanmalı

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:06 - İp: 213.***.**7.234
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

ben diğer topikte, otomatik çerçevelerin kaldırılmasını teklif ettim.
otomatik çerçeve kalkarsa eğer, daha fazla fotoğraf sığar bence!

Otomati çerceve hem görünümü bozuyor, hem de zaten birok kişi çerçeve yaptığı için, çerçeve içinde çerçeve olmasına sebep oluyor.

Galerinin şu anki rengi çok güzel.. Fotoğrafları daha bir asil gösteriyor bu renk! Bu yüzden sistemin eklediği otomatik çerceve kalksın.
Ve anasayfada daha fazla fotoğraf yer alsın bence de..

Kolay gelsin sevgili FDİKER.. Güzel günler bekliyor sitemizi! Yenilikler başladı, hayırlı olsun

#panctom' tarafından 03.11.2007 15:18:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:07 - İp: 88.***.**6.167
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

evet çerçeveler kalksa hem daha güzel bir görünüm oluşur hem estetik durur ve hemde bizim çok istediğimiz galerideki fotoğraf sayısına yer açılmış olur...

Tarih: 3 Kasım 2007, 15:54 - İp: 213.***.**7.234
mydemir09
mydemir09 (üye)
Aydın / Meraklı

Gencer Abi,

Bence de çok iyi olur.Dediğiniz gibi fotoğrafları daha çok izleme şansımız olur.

Siteye yüklenen o kadar çok fotoğraf varki hepsine tek tek ulaşmak tabii ki zor..

Dediğiniz gibi olur da anasayfa da gözüken fotoğraf sayısı artarsa en azından yorumlanan(kaliteli fotoğraflardan bahsediyorum) fotoğrafları daha uzun süre görme şansımız olur...

buna da çerçeveler kaldırılarak ulaşılabilir...

Tarih: 3 Kasım 2007, 16:07 - İp: 85.***.**4.196
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

İmkan varsa tabiki güzel olur bencede,sitemiz önerilerle renklenmeye başladı,kafa karıştırmadan önerirsek yapılabilir herhalde.

Tarih: 3 Kasım 2007, 16:55 - İp: 85.***.**0.203
elalarini
elalarini (üye)
Ankara / Amatör

Bu sayının biraz artırılması bence de iyi olur. Fotoğrafların boyutunun küçültülmesine de gerek yok diye düşünüyorum. İyi bir öneri Gencer abi

Tarih: 3 Kasım 2007, 18:52 - İp: 88.***.**8.187
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

iyi olur. ayrıca birde dik fotoların başlığı olsa iyi olmamı. olur tabi.

Tarih: 3 Kasım 2007, 19:10 - İp: 88.***.**3.170
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bence de iyi olur..evgişli Mustafa nın dediği gibi çerceveler kaldırılarak yer kazancı sağlanır.

Tarih: 3 Kasım 2007, 19:18 - İp: 88.***.**9.7