Film
Film (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoraf Yarışması

Acaba aylık fotoraf yarışması düzenlense nasıl olur acaba fikirlerinizi bekliyorum.

Tarih: 19 Şubat 2006, 23:17 - İp: yok
sezai34
sezai34 (üye)
İstanbul / Amatör

güzel bir aktivite olur katılımımızla desteleriz

Tarih: 29 Ocak 2007, 14:01 - İp: 85.***.**6.155
levent92
levent92 (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben fotoğrafları kimin 1. 2. 3. seçeceğini merak ettim en çok oyu alan mı birinci olacak hani 10 gün bakarsınız oy verilir 10. gün sonunda hamgisi fazla oyu almışsa o birinci olur ama bence ödülsüz yarışmalarda pek kalite olmaz birde bu firmalar hakikaten sadece satayım dane olursa olsunmantığı içinde fotoğrafçılıktasayısal olmayı kabullenmeyenler çok.

Tarih: 29 Ocak 2007, 15:39 - İp: 85.***.**3.78
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

işte bu film seni kutluyorum böle bir forum actıgın için .fotografla ilgili bir sitede fotograf hariçinde her konuyu tartışıyorlar.hatta usluplarını bile bozuyorlar.yarışma iyi bir fikir.

Tarih: 29 Ocak 2007, 16:13 - İp: 88.***.**2.214
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

1 yıl gecmıs konunun üzeriden ama ne yapıldı acaba bu konu hakkında calısmalar yaptımı sn. fikret bey ?
sonuc ne oldu?

Tarih: 30 Ocak 2007, 14:20 - İp: 85.***.**9.83
ersin al
ersin al (üye)
Kırklareli / Amatör

ödül olarak kazandığımız fotoğrafı çerçevelenmiş biçimde alsak bile yeter

Tarih: 31 Ocak 2007, 22:19 - İp: 81.***.**4.140
micosms
micosms (üye)
Samsun / Özel Gün Fotoğrafçısı

aylık ta olabilir, dönem dönem de. neden olması yöneticilerin değerlendirmesi iyi olur bence. fakattt bu işi o hale sokarsanız demokrasinin iyi uygulanacağını düşünemiyorum. veya çok yorum alan fotoğrafları gösterimde ön plan gibi bir uygulama da olabilir. çok yorum derken güzel, harika görünen bir fotoğrafın bazan yorumlarının hep aynı olduğunu görüyoruz. veya belli isimlere bu tip yoğunlaşmalar olduğunu görüyorum. ki o zaman inanın aynı tip yorum yapmak gelmiyor içimden. ne kadar demokratik olacağız o çook önemli. ama değerlendirilmesinde yarar var.

Tarih: 16 Şubat 2007, 12:27 - İp: 212.***.**0.2
ba_ş_ar
ba_ş_ar (üye)
Erzurum / Reklam Fotoğrafçısı

GERÇEKTEN ARKADAŞIMIZ ÇOK GÜZE BİR KONUYA DEĞİNMİŞ BENCE OLSA SÜPER OLACAK

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:19 - İp: 85.***.**6.229