mkoc
mkoc (üye)
Konya / Amatör

Fotoğrafa Yorum

Birgün içerisinde oldukça çok fotoğraf eklenmektedir. Bu fotoğraflardan bazıları sanatsal ya da görsel güzellik taşımadıkları halde çeken kişinin kişisel gelişimine katkı sağlamak açısından yorumlanmaktadır. Yorum sonrasında bu fotoğraf son yorum alma sıralamasında en başa gelmektedir. Bu tip fotoğraflara yapılan yorumlarda bir sekme konduğu takdirde yorumu genelde yada özelde yayınla seçenekleri konabilir. Özelde yayınlanan yorum fotoğrafın altında yer alır ama fotoğrafı ana sayfaya taşıyamaz. Genel yayınla seçildiği takdirde fotoğraf hem yorum alır hemde anasayfada yayınlanarak görsel tat verir diye düşünmekteyimdir. Teknik açıdan mümkünmüdür?

Tarih: 31 Mart 2011, 02:10 - İp: 88.***.**7.185
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

desene benim tasarım güme gitti :D logo bile yapmıstım yahu :D

Tarih: 2 Nisan 2011, 12:52 - İp: 88.***.**8.140
mkoc
mkoc (üye)
Konya / Amatör

hayırlısı olsun

Tarih: 2 Nisan 2011, 16:37 - İp: 88.***.**5.69
urun
urun (üye)
İstanbul / Amatör

Forumda kirlilik yaratmamak adına buraya yazıyorum, yorumlarla ilgili kendimce bir isteğim var biz acemilerin çekimlerini değerlendirirken fotoğraftan soğurmu kaygısı gütmese üye arkadaşlar, eksiklerimiz dile getirildiği ölçüde kendimizi geliştirebilriz diye düşünüyorum (geçenlerde fotoğraflarımdan birine yorum yapan bir arkadaş başka bir fotoğrafınızda beyaz patlaması vardı hevesinizi kırmamak adına dile getirmemiştim gibi bir ifade kullanmıştı)
sayıglar...

Tarih: 30 Nisan 2011, 01:31 - İp: 78.***.**2.149
ugurtaner
ugurtaner (üye)
Tokat / Amatör

ben bu yorum konusunda çok dertliyim gerçekten...tamam çok güzel fotolar çektiğimi iddia etmiyorum ama bazı fotoğraflarım gerçekten güzel ve bakıyorum sıfır yorum var yaa.hayret birşey.mesela adamın biri almış karşısına bir kız çocuğu onu boydan çekmiş ve eklemiş...inanırmısınız sayfalarca yorum alıyor.ama ben mesela mükemmel bir macro koyuyorum sıfır yorum alıyor böyle bir şey olamaz.sırf tanıdık dost arkadaş diye yorum yapılmaz.benim en samimi arkadaşım bu sitede ama benim beğenmediği fotoğrafıma yorum yapmıyor mesela...ayıp yani

Tarih: 23 Mayıs 2011, 22:15 - İp: 88.***.**3.4
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

uğurcum bütün fotoğraf siteleri böyledir.sosyal içeriklidir.eşin ahbabın çok olursa yorum çok gelir.

yapacağın yorumların, kimseyi kırmadan, körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde olursa alacağın yorum fazlalaşır.bu körler sağırlar olayını diğer sitelere bakarsan çok görürüsün.eleştirel yorumlar azdır.

fakat iyi fotoğraflarınında ana sayfaya çıkacağı gün gelecektir.sen yolun başındasın bu şekilde devam et.

benim şahsi fikrim önce kendim için çekiyorum.yorum yapan olsun olmasın.birde ben şahsi fikirlerimide beyan ediyorum.demokrasi gereği.herkes aynı görüşte olursa ilerleme olmaz.ben körler sağırlar olayına girmeyeceğim.

her görüşün bir karşıt görüşü vardır.bu demokrasi göstergesidir.doğru yol bu şekilde bulunur.

Tarih: 25 Mayıs 2011, 22:22 - İp: 78.***.**8.227
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Bazı arkadaşlar neredeyse 2005 yılından beri siteye üye;lakin Fotoğrafları kadar yorum sayısı ???
200 bile değil..

#koroglu1414' tarafından 29.05.2011 01:22:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2011, 01:21 - İp: 88.***.**8.125
lazurisi
lazurisi (üye)
İzmir / Meraklı

Yorum olmazsa insan hiç bişeyin farkına farma.Hayatta herzaman eleştiri veya yorumlar olmalıdır .Ozaman herkez resimlerime iyi veya kotu goruşlerinizi bekliyorum ii günler..

Tarih: 11 Kasım 2011, 18:34 - İp: 46.***.**2.213
victory
victory (üye)
İstanbul / Meraklı

bende kesinlikle size katılıyorum arkadaşım. tama her resim çeken için güzeldir, herkez bir duyguyla,bir düşünceyle resim çekmektedir. fakat gerçekten görsel yada teknik bir artısı olmayan resimlere yapılan uzun uzun yorumlar ve beyeniler benide çok üzmekte açıkcası...

Tarih: 18 Ocak 2012, 18:05 - İp: 94.***.**1.70
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

#baberti' tarafından 19.04.2012 14:56:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2012, 19:26 - İp: 176.***.**0.248
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

#baberti' tarafından 19.04.2012 14:56:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2012, 19:39 - İp: 176.***.**0.248