canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Fotograf Koyma

Arkadaşlar, forumda yazıların içine fotograf nasıl koyuluyor? yardım lütfen....

Tarih: 14 Ocak 2006, 13:48 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selamlar canmahmut.. foruma hosgeldin..
hani mesajlari yazarken, ustte beliren semboller var, iste onlardan birisi, ayni, zincirli bir dunya sembolu gibi.. ona tikla ve gostermek istedigin fotografin adresini oraya yaz..

Tarih: 14 Ocak 2006, 13:54 - İp: 62.***.**2.10
canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Sağol dostum, Aslında forumun yabancısı sayılmam. Bir yıldır izliyorum ve siz beni bilmeseniz de ben yazılarınızı takip ediyorum. (özellikle sen, fotoman, kobra, pazarbey, burukay ve ismini hatırlayamadığım birkaç kişiden çok yararlandim.)

Dijital makina almadan üye olmak istemedim. Şimdi (senin ve fotomanın sayesinde) iyi bir makinam var ve forumun da üyesiyim artık. Bundan sonra bir de benimle uğraşacaksınız yani

Dostum, söylediğin yöntemi denedim ama başaramadım. Biryerde hata yapıyorum galiba. Ben resmin forumun içinde sayfada görünmesini istiyorum ama forumd sadece resmin linki görülüyor, üzerine tıklayınca resmin olduğu adrese gidiyor. Yapanlar nasıl başarıyor? özel üyelik falanmı var yoksa?

Tarih: 16 Ocak 2006, 02:02 - İp: 85.***.**1.70
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

canmahmut cok sevindim.. bu arada adas'iz ayni zmanda.. benim ilk ismim mahmut'dur..
foruma yine de hosgeldin..
..sormak istedigin seyler olunca cekinmedne sor.. burada yardimlasmak icin variz..
...su anda mesela.. ben istesem, soyle bir resmi bu sayfada goruntuluyebilirim.. ama bunu herkes yapabilir..
bu arada senden cok ozur diliyorum.. daha once zincirli dunya sembolu demisim.. halbuki fotograf ekleyebilmek icin en kosedeki daglar ile gunes sembolune tiklaman gerekiyor..

Tarih: 16 Ocak 2006, 12:58 - İp: 62.***.**2.10
canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

Sağolasın adaşım, umarım sizi pisman etmem.

Bir deneme de ben yappiim, balalım bu sefer olacakmı?

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:01 - İp: 85.***.**3.58
canmahmut
canmahmut (üye)
Ankara / Amatör

EYOOO harikaaa. Tekrar tekrar sağol Dadanagast.

Bu arada deneme resimi olarak Konika-Minolta A200 koymuşsun. Benim A200 aldığım içinemi doğdu nedir...

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:08 - İp: 85.***.**3.58
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

sevgili canmahmut;
hoşgeldin..yeni makinende hayirli olsun.
...
ama ekledigin resim yine acilmiyor. .. heralde yine bir yerlerde yanlislik yaptin...
görüşmek ümidiyle...

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:27 - İp: 85.***.**0.116
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Dostlar,
Hazır konu açılmışken ,ben de avatardaki resmi nasıl değiştirebileceğimi öğrenmek istiyorum.
Sevgiler ,saygılar.

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:33 - İp: 85.***.**9.2
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

degerli eruhi;
siteye uye sifrenle giris yaptiktan sonra yukardan kontrol paneli ne tikla..sonra acilan sayfanin sol kısmında bulunan menuden avatar i tikla..sonra da ggözat tan avatarini sec ve gonder...bu kadar..
görüşmek üzere..

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:37 - İp: 85.***.**0.116
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili guronline ,
Teşekkür ederim.

Tarih: 16 Ocak 2006, 15:40 - İp: 85.***.**9.2
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

recaa ederim...