ohara
ohara (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Forum Tepetaklak Olmuş :))

Her zaman diyorum şu forum değiştirseniz ne iyi olur. Phbb, invasion veya vbulletin yapsanız çok kral olur walla.

Bu arada forumda bir teslik var bilerek veya bilmeyerek yeni mesajların üste yazılmasını sağlamışsınız. Baştan sona değil sondan başa doğru gidiyor mesajlar.

Tarih: 26 Ocak 2005, 16:35 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili ohara senin foruma ne oldu? Sen kendin uygulasana dediklerini.....selamlar.

Tarih: 26 Ocak 2005, 18:50 - İp: yok
ohara
ohara (üye)

burkaycım beni ve benim forumumu düşünmen büyük incelik!

forum göçtü,nedeni freehosting sağlayan firmanın yamuk yapması. o kadar emek boşa gitti yani .ama bu forum da gelişmiş kabul etmek lazım. yeni stili beğendim, yeni bölümler falan açılmış kargaşa sona ermiş. tebrik ederim

artık yeni bir forum kurma ihtiyacım yok, buradan memnunum. bu forum hepimize yeter, saygılar, sevgiler.

gönüller hoş olsun.

Tarih: 26 Ocak 2005, 19:29 - İp: yok
ohara
ohara (üye)

düzeltilmiş...

Tarih: 27 Ocak 2005, 02:40 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,
Herhangi bir değişiklik yaptığımız yok her iki şekildede sıralanmasını isteyen arkadaşlar vardı bizde eğer cookie desteğiniz açıksa sağ taraftaki

iconuna tıkladığınızda sondan-başa yada baştan-sona sıralanacak şekilde tasarladık

#fdiker' tarafyndan 12.08.2005 17:23:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Ocak 2005, 07:45 - İp: yok
seikomega
seikomega (üye)
İstanbul / Meraklı

Yahu kardeşim 4 kere hayvan resmi attım.Yayınlamıyorsunuz,ben anlayamıyorum.Yayınlamayacaksanız niye böyle bir hizmet veriyorsunuz...

Tarih: 27 Ocak 2005, 19:48 - İp: yok
rhcp
rhcp (üye)
İstanbul / Meraklı

netfotoğraf bence türkiye sınırları içerisinde yapılmış iyi bir web sitesi.
fakat daha iyi olamazmı evet olur,mesajlaşma servisi göçük durumda bi kaç haftadır üyeyim ve neredeyse her gün düzenli olarak toplam 1 veyahutta 2 saat giriyorum ve nedense insanların gönderdiği fotoğraflar gönderildikten 2 gün sonra yayınlanıyor yani kısacası günlük güncelleme yok ... moderatörünüz yoksa yardımcı olmak isterdim (dipnot) niyetim site sahibini kesinlikle rencide etmek değildir bunuda eklemek isterim ayrıca,site üyelerinin gönderdiği son fotoğrafların yer aldığı sayfa çok küçük ve sıralamayıda sayısal yapmışsınız bence zaten orası çok yer kaplıyor kısacası sölenebilecek çok sey var şimdi dersenizki sen daha iyisini yapabilirmisin die bana yardımcı olacak biri olursa istediklerinizi yaparım ücretsiz olarak sonuçta burayı yapan insanların bir maddi çıkarı yok söyliyeceklerim bu kadar umarım her sey gönlümüzce olur.

Tarih: 24 Şubat 2005, 18:21 - İp: yok
  • 1