warrior_tr
warrior_tr (Objektif)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Cep Telefonu Fotoları

Fotoğraf eklerken, cep telefonuyla çekilmiş fotoğraflar onaylanmayacaktır diyor ancak gayet babalar gibi onaylanıyor ondan sonra bir de hava atıyorlar, makinaya gerek yok falan gibi.
Ya cep telefonu fotoları kategorisi olsun yada bu onaylama işini yaparken daha titiz olup gerçekten onaylamamak lazım.

Bkz: http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=265748

Benim bu fotoya yaptığım yorum bu, anlayana

Sanırım Fotoğraf eklerken Başlık bölümünün hemen altında Makina (yani sizin N70) yazdığınız yerin hemen karşısında "Cep telefonuyla çekilen fotoğraflar onaylanmayacaktır" yazıyor. Öncelikle ilk serzenişim sitedeki bu fotoyu onaylayan arkadaşa. Gözleri nereye bakıyordu bilmiyorum hem cep telefonu ile çekilen fotolar onaylanmaz yazıyor hemde gayet güzel onaylanıyor.

Sonra profilinize baktım şunları yazmışsınız.

Merhab ben Bayram Gürzoğlu fotografçı değilim hatta fotograf makinem bile yok ama çokta gerekli değil öyle bazen telefonla çekiorum bazen resim burdada onları sizlerle paylaşıcam..

Bu işe gönül vermiş insanlarla dalga geçer gibi bir ifade var, fotoğraf nedir ki, tekniğe gerek yok, netliğe gerek yok ben ööyle grenli falan hatta cep telefonuyla çekerim zaten güzel olur peeh falan gibi bir durum oluşmuş.
Hatta şöyle, acayip kurufasulye yaparım ama tencereye gerek yok demek gibi birşey bu.
Ayrıca arkadaşınızın çok güzel ve büyüleyici poz verdiği yorumu sizden değilde izleyip yorum yapanlardan gelseydi.
Daha iyi ve daha titiz çalışmalarınızı görmek, paylaşmak dileğiyle.

#warrior_tr' tarafından 15.06.2008 18:04:39 tarihinde düzenlendi.

#warrior_tr' tarafından 15.06.2008 18:05:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Haziran 2008, 18:03 - İp: 85.***.**5.243
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Haklısın warrior_tr denetım yokkı yukluyor,

"Ucuz etin yahnisi yavan olur"

Tarih: 15 Haziran 2008, 19:24 - İp: 88.***.**8.119
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

merak ettim ama fotoğraf uçmuş!

İmha etmiş yönetim galiba

Tarih: 16 Haziran 2008, 02:41 - İp: 88.***.**9.118
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

O durumu anlamak çok zor.Amcam ,dayım,kankam,evim gibi fotoğraflarında onaylanmaması gerekiyor, ama galeride bunlarında zaman zaman örneğine oldukço bol rastlanıyor.

Tarih: 16 Haziran 2008, 11:08 - İp: 88.***.**7.103
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Haklısın gorbi67 nıye dusunemedımkı

Bızım sulalede kalabalık,

Tarih: 16 Haziran 2008, 15:20 - İp: 85.***.**6.79
cs
cs (üye)
İzmir / Amatör

TEBRİK EDERİM BU KADAR GÜZEL CEVAP VERİLEBİLİRDİ.

Tarih: 14 Temmuz 2008, 19:32 - İp: 88.***.**6.87
  • 1