bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

Lenslerim Hakkında Yorum Lütfen

selamlar aldığım lensler ve bana önerebileceğiniz artı bir lens varsa onları bilmek istiyorum. şimdiden teşekkürler.
**Tamron 28-80mm f/3.5-5.6 Wide Angle Aspherical Autofocus Lens
**Tamron 75-300mm f/4.0-5.6 LD Zoom Telephoto Macro Autofocus Lens
**Canon Normal EF 50mm f/1.8 II Autofocus Lens
**Pro Wide Angle Autofocus Lens
yakında buraya fotoğraflarımıda koyacağım inşallah. siparişi verdim ağustos başında elimde olacak inşallah makinam. amerikadan aldım. bana bu lenslerin dışında şunuda alsan iyi olur diyeceğiniz bir lens olursa onuda ordan almak istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Tarih: 10 Temmuz 2008, 12:57 - İp: 85.***.**0.190
bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

ya bu arada makinam canon 40d söylemeyi unuttum

Tarih: 10 Temmuz 2008, 12:58 - İp: 85.***.**0.190
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

ne amaçlı alacaınızı yazmamışsınız. hepsi çok farklı lensler. mesala tamron 28-80 lens bir geniş açı zoom lens. tamron 75-300 olan bir telefoto lens.

tamron 75-300 benzeri olan sigma 75-300 apo telefoto makro lens var. sigma olan daha iyi bence.

canon 50 mm ninde ucuz ama çok başarılı bir lens olduğunu duydum. özellikle çok keskin fotoğraflar çekiyormuş.

Tarih: 11 Temmuz 2008, 13:12 - İp: 88.***.**9.131
bjksa
bjksa (üye)
Muğla / Meraklı

arkadaşım valla ben herhangi bir dal üstünde yoğunlaşmıcam. yani şöyle söylüyüm ben yanlızca doğa resimleri çekiyim veya ne biliyim sadece portre çalışıyım gibi bir tercihim yok ben bana güzel gelen herşeyi resimlemek istiyorum bunun içinde farklı lensleri alıyorum. marmariste bir fotoğraf clubü var oraya üye olucam makinemin gelmesini bekliyorum. ordaki arkadaşlar türkiye turlarına çıkıyorlar. gün batımları böcekler kuşlar güzel olan herşeyi çekmek istiyorum. yani amaç herhangibirşeyi çekmek değil fotoğraf çekmek benim için.

Tarih: 11 Temmuz 2008, 18:37 - İp: 85.***.**0.190
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

teknik konulara vakıf arkadaşlarımız daha iyi yardımcı olacaklardır..şu kadarcık fikrimi söyleyeyim;çarpan olayıda olduğu için bu açılar size hiç yetmez..biraz önce okudum..bu paket lensin başka bir seçeneğide var..bir baksanız iyi olur..

Tarih: 11 Temmuz 2008, 22:00 - İp: 85.***.**2.28
  • 1