nobleblue
nobleblue (üye)
Antalya / Amatör

Yurt Dışı Makinalar

arkadaşlar değerli site üyeleri merhaba sizlere bişey danışıcam ...
ben yurt dışından fotoğraf makinası gaetiren bir firma ile görüştüm uygun fiyata mak. getiriyorlar (A.B.D DEN )fakat BU MAKİNALAR ACABA YAZILIMI TÜRKÇEMİ İNGİLİZCEMİ BU KONUDA ŞÜPHELİYİM AYRICA BUNLARI TÜRKÇEYE ÇEVİRTEBİLİYORMUYUZ, YANİ MENÜYÜ CVB LARINIZI BEKLİYORUM SLMLAR

Tarih: 23 Ocak 2008, 18:11 - İp: 85.***.**6.125
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bu makineler başka dillerdedir. bazıları türkçeye çevrilebilir, tabi ücretiyle..
o makinenin burada türkçe yazılımı var ise, firmasından ücretle yükletebilirsin.

Tarih: 26 Ocak 2008, 17:31 - İp: 88.***.**6.4
nobleblue
nobleblue (üye)
Antalya / Amatör

teşekkür ederim saol panctom arkadaşım ben canon s5 almayı düşünüyorum fakat yurt dışı olcağı için sorayım istedim desenize biraz daha bekleyip en iyisi türkçe menüslüsünü almak slmlar sevgiler saolun ... izmirden güzelyalıdan slmlar

Tarih: 28 Ocak 2008, 21:19 - İp: 88.***.**2.60
depresion
depresion (üye)
Sakarya / Amatör

Bence elinde cok ucuzua getirme fırsatı varsa kacırma sonucta arastirmani iyi yap ve dilini degistirebilecegin bir makine al yurtdisindan.Ya da Gittigidiyor gibi acik arttirma sitelerinden alabilirsin mesela ben bugun canon a530 aldim 0. ve 175 lira.

Tarih: 29 Ocak 2008, 20:26 - İp: 88.***.**9.40
soniquake
soniquake (üye)
Antalya / Amatör

Gittigidiyor sitesini sana öneririm. Güvenli satıcıların açtığı açık arttırmalarda makina hakkında detaylı açıklama yapılıyor ve çoğu makinanın Türkçe menüsü mevcut.

Bu siteden piyasa fiyatının çok altında makina alma şansın var. Ben mesela sıfır Canon S5'i 557 ytl ye aldım. Piyasa fiyatı şu an 900 ytl civarı.

Tarih: 22 Şubat 2008, 00:07 - İp: 88.***.**8.143
  • 1