honest0101
honest0101 (üye)
İstanbul / Amatör

Yanlış Seçim Mi...

canon ixus 860is, sandisk ultra ıı plus 4 gb hafıza kartı, kart okuyucu ve orjinal olmayan bir yedek batarya aldım. amerikadn kuzen getirdi bana hepsi 304 dolara mal oldu. bir arkadaş tavsiye etmişti. ama burada makina için kötü dediler. fiyat özellik açısından kötü bir makina mı almışım. huzursuz yatıyorum kaç gündür.

Tarih: 11 Haziran 2008, 20:31 - İp: 88.***.**9.173
wolwerine2
wolwerine2 (üye)
Eskişehir / Amatör

Keşke ixus 960 alsaydınız.Neyse hayırlı olsun...

İxus 860 ın gündüz fotoları oldukça iyidir.

Tarih: 12 Haziran 2008, 06:10 - İp: 88.***.**4.37
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 12 Haziran 2008, 11:57 - İp: 78.***.**7.214
dadas2525
dadas2525 (üye)
İstanbul / Amatör

hayırlı olsun.şuna emin ol herkesin çok iyi dediği makine ile de aşağı yukarı aynı kalitede görüntü alırsın.arada ki farkı ancak uzmanlar görür.için rahat etmeli.

Tarih: 12 Haziran 2008, 12:02 - İp: 78.***.**4.62
honest0101
honest0101 (üye)
İstanbul / Amatör

sağolun arkadaşlar vallahi makiadan soğumuştum. gece çekimleri çok mu kötü ki.

Tarih: 12 Haziran 2008, 19:48 - İp: 88.***.**2.114
fatihay
fatihay (üye)
Van / Meraklı

hayırlı olsun. bence için rahat etsin. ben de a510 kullanıyorum. eski bir makine olmasına rağmen gayet iyi sonuç alıyorum. sonuçta Canon kötü bir makine yapmaz.
yani senin makinen mükemmel olmayabilir ama kesinlikle kötü değil.

saygılar

Tarih: 12 Haziran 2008, 20:12 - İp: 85.***.**6.14
  • 1