ekberali
ekberali (üye)
Kütahya / Amatör

Sony T100&panasonic Lumix Dmc-tz3 ?

Fotoğraf makinesi alacağım.Amerikadan getirebilecek birisiyle tanıştım.Ürünü elden teslim ediyor ve parayı verip ürünü alıyorsunuz...Sorum şu marka seçiminde kararsız kaldım ???
Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenizi buldum.Güzel bir site emeği geçenlere teşekkür ederim...
İlk araştırmaya başladığımda sony w55 de karar kılmıştım.Ama bu sırada Sony T100 aklımı çeldi..Bir arkadaşım bu foruma bir bakmamı önerdi.Bazı forumlarda sony t100 hakkındaki "t serisine sakın bulaşmayın" türü yazıları okudum.Biraz daha kafam karıştı.Araştırma yaparken bulduğum Panasonic Lumix DMC-TZ3 modeline takılı kaldım.Bu modeldeki 10x optik zoom çok cazip...
Benim istediğim makinede aradığım özellikler
1-compact olacak
2- gömlek cebinde taşınabilecek gibi kibar olacak
3- çok profosyonel olmasada olur ( çoluk çocuğumuzun fotolorını ve videolarını, düğün bayram hatıralarını foto ve videolarını çekmek için)
4- video çekimi güzel olacak (w55 bu konuda bana yeterli, çekimini gördüm)
5- 500-600 ytl arası bütçem var...

Şimdi lütfen bana arkadaşlar

SONY W55 (alabileceğim fiyat 235 $)
SONY T100 (alabileceğim fiyat 400 $)
Panasonic Lumix DMC-TZ3 (http://www.amerikaexpress.com/urun_detay.asp?id=322&ortak=) (alabileceğim fiyat 370 $)
Canon Digital IXUS 850 IS

Arasında seçim yapmam için yardımcı olun...Bu dördünden birini alacağım...3 gün sürem var arkadaşlar lütfen acele yardım

#ekberali' tarafından 06.10.2007 23:07:06 tarihinde düzenlendi.

#ekberali' tarafından 06.10.2007 23:07:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2007, 22:53 - İp: 88.***.**3.192