huermen
huermen (üye)
İstanbul / Amatör

Sony F-828 Nerden Alinir

Merhaba Arkadaslar,

araniza yeni katildim ve katilir katilmazda yardimlarinizi rica edecegim :

Sony F-828 almaya karar verdim, bir de baktim ki, piyasada yok, bulunmuyor, sifirini bulmak imkansiz. En azindan ben bulamadim....

Bana yardimci olacaginizdan eminim.

Tesekkürler

Tarih: 28 Ocak 2006, 22:47 - İp: yok
skaraca
skaraca (üye)
Uşak / Amatör

google de arattığınızda bulma ihtimaliniz var. ben arattım, gittigidiyor.com ve bidolu.com da satış olduğunu gördüm. bidolu.com a ait link aşağıda kolay gelsin, ancak amatör bir fotoğrafçı için özellikleri, fiatı ve ağırlığı itibariyle çok profesyonel bir makine olduğunu düşünüyorum. daha farklı makinelere de bakmalısınız. canon, nikon veya casio nun amatör çekimler için uygun (fiat, ağırlık, özellik) modelleri var.

http://www.bidolu.com/Bascuda.aspx?cmp=Bascuda&pId=593744&aType=product&catId=0

Tarih: 29 Ocak 2006, 09:49 - İp: 85.***.**9.96
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba,

internetten satın aldığınız ürünlerde bazen Türkiye garantisini, satın aldığınız site veriyor, şöyle ki yurt dışından ürünü alıp burada satıyorlar, fatura kesiyorlar ama ürünün servisine götürdüğünde Türkiye ithalatçısı tarafından değil site tarafından getirtildiğini öğreniyorsunuz. Istanbuldasın gidip mağazalarda aramanı tavsiye ederim...

Tarih: 29 Ocak 2006, 10:44 - İp: 85.***.**8.125
huermen
huermen (üye)
İstanbul / Amatör

Tesekkür ederim, ama Bidoluda stoklarda yok yaziyor.
Gittigidiyor , Sahibinden.com a vs baktim, sifirini bulamadim.

Daha önceden F4s kullandigim icin agirlik ve özellikler konusunda tecrübeliyim

Canon S2 IS, Kodak 880, Sony H1, Nikon 8700, 8800 bunlarda güzel makineler ama benim elime kücük geliyorlar, elim kavramiyor. Nikonlarda alta takilan motorlar var, digerlerinde bu imkan yok.

Istanbul, Sirkecide bana tavsiye edebileceginiz Magazalar var mi?

Tarih: 29 Ocak 2006, 13:45 - İp: 85.***.**1.158
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben Aydınlar Foto derim Canon Powershot Pro1 i oradan aldım memnunum bir sorun olduğunda da yardımcı oluyorlar...

Tarih: 29 Ocak 2006, 15:54 - İp: 85.***.**8.125
huermen
huermen (üye)
İstanbul / Amatör

Ayinlarin web sitesine baktim, F-828 var gözüküyor, yarin tel. acip soracagim. Bu arada, Powershot Pro1 de inceledim,
fena durmuyor, en iyisi Aydinlara gidip bakmak olacak herhalde.

Tarih: 29 Ocak 2006, 17:40 - İp: 85.***.**7.101
havatemiz
havatemiz (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Bende cok az ve cok temiz kullandigim 2004 yılı sonunda Yalcinlar'dan aldigim faturali Sony F 828 var. Orijinal deri cantasi ve hafiza karti ile size verebilirim. Makineyi istediginize gosterebilirsiniz. DSLR alacagim icin satiyorum. [email protected]

Tarih: 26 Ocak 2007, 08:01 - İp: 217.***.**2.152
mfk
mfk (üye)
İçel / Amatör

ben doğubanktan almiştım uygun 1 fiyata ama şimdi var mıdır bilmiyorum...

Tarih: 22 Haziran 2007, 08:48 - İp: 88.***.**7.248
  • 1