ozgur
ozgur (üye)
İstanbul / Amatör

Sony Dsc-h1

SONY DSC-H1 HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN BENİ DOLAYISIYLA DİĞER ARKADAŞLARIDA BİLGİLENDİRSİN
TEŞEKKÜRLER....

Tarih: 28 Haziran 2005, 07:49 - İp: yok
kahveistey
kahveistey (üye)
İstanbul / Meraklı

8 Temmuzda hepsiburada.com dan satılacağını biliyorum. Türkçe inceleme sitesi yok bildiğim ama aramaya inanmak lazım. En azından bu forum içinde.

Tarih: 29 Haziran 2005, 09:46 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

sony h1 hakkında bişeler soylıyeyım. Sony kendı lendini ureterek bence ıyı etmiş. Artık tam fotoğrafcı olmanın zamanı ıdı.boylece fiyatı dahada düşürebilmeişş. Makınanın
12x optik zoom yapabiliyo olması nefiss. çekilmiş resımlere baktım harıkalar
detaylar ınanılmaz. her zaman diyorum SONY ve şimdi almaya gidiyorum bir tane. Heyecenalıyım... Yuppiii

Tarih: 14 Temmuz 2005, 14:10 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

yukarıdaki yorumu çerçeveletip, sübjektif yorum nasıl olur dersinde örnek olay olarak okutmak lazım!
bir kere carl zeiss lens kullanmadı diye o lensi sony'nin bizzat kendinin ürettiğini nereden çıkarıyorsun hüzünseli? ayrıca ilk kez de değil, daha önce de sony markalı lens kullanıyordu bazı modellerinde (örneğin p73, p93 gibi...) ayrıca bu kadar methiyeler düzüyorsun ama somut bir şeyler söylemiyorsun. ki yanlış anlama, sony'yi ben de her zaman beğenirim. ama beğenmek başka, burada objektif fikir isteyen insanlara aslı astarı olmayan sübjektif yorumlar yapmak bambaşka...

Tarih: 14 Temmuz 2005, 16:18 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Huzun_Seli arkadaşımız buraya bu gün kaydolmuş ve 2 adet cevap yazmış ve ikisinde de sony diyor. Hayırlısı ne diyelim?

Tarih: 14 Temmuz 2005, 16:30 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar bu gun yazdığımyorumlara yorum yazmışsınız teşekkürler. evet bu gun kayıt oldum(Lafım ocaklılara) sony diyorum cunkı işim gereği
akşama kadar fotoğraf baskısı yapıyorum ınanın SONY nın baskıları bir çok müşterimin dikkatını çekiyo ve direk bunu çeken makınanın markasını soruyorlar. bu tecrubeye ve yıllrdır sony nın çeşitli makınalarını kullanıp neredeyse kusursz sonuclar alan birisi olarak bunları yazıyorum. Bu arad bu gun alıcam dediğim H1 i alamadım sanırım artık daha çok yazışıcazz.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 23:12 - İp: yok
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Huzun_Seli (lafım size) (bu arada foruma hoşgeldiniz, umarım yaptığım şakadan alınmamışsınızdır.)

Sony nin bütün modellerinde aynı mükemmel baskı sonuçlarını alabiliyormusunuz yoksa bu mükemmel sonuçlar sadece bir veya birkaç modeli için mi geçerli? Aydınlatırsanız sevinirim.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 23:41 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Ocaklılar selam. Sony nın turkıyeye ılk gelen digitallerinden sanırım s70 diye 3.3 lük bir makınası vardı hala bazen kullanırım kalıte harika. P serisine pek kefil olamıycam ama ama diğerleri ıyler diyebilirim. Sakanızdan alınmadım Tabıkı bende sık sık yapıcam umarım kırmam kımseyı. Bu arada sizden H1 için lens onerisinde bulunmanızı talep edicem?

Tarih: 14 Temmuz 2005, 23:50 - İp: yok
iletisim
iletisim (üye)
İstanbul / Amatör

Sony Dsc-h1'i elime alıp biraz inceleme imkanım oldu. Yapı olarak çok güzel duruyor, SLR'ye gönlü olan bir amatör olaraktan söylüyorum bunu.

Tarih: 15 Temmuz 2005, 00:18 - İp: yok
  • 1