ooz
ooz (üye)
İstanbul / Amatör

Sonunda Aldım Nikon Coolpix 3700

evet sonunda aldım bir iki gün oldu başta fiyat olarak bu kadar açılmayı düşünmüyodum idare etsin beni dediğim için ama,sonradan forumdaki yazıları okuyunca idare edecek bi makinada olsa kötünün iyisi diil de iyinin kötüsü olması gerektiğini anladım,gelelim makinaya fazla kurcalayamadım ama ilk izlenimin ne derseniz beni fazlasıyla tatmin etti,15 farklı modda foto çekebiliyosunuz ama benim gibi yeni başladıysanız eğer her ne kadar makina herşeyi kendi ayarlasada otomatik modda çekim yapmanızı tavsiye ederim,video çekimine gelince içindeki hafıza kartı kadar kesintisiz kayıt ve üç farklı seçenek var sepia,S B,ve normal,bunların kalitesini siz belirliyosunuz,bi artısı tv out mevcut ve çektiğiniz foto ve videoları tvde rahatça izleyebiliosunuz,görüntü kalitesine gelince beklediğimin üstünde kesinlikle 55 ekran tvde gayet düzgün hiç karlanma yapmayan kayıtlar izleyebilirsiniz,kısaca benim nacizane fikrim benim gibi yeni bu işe merak salanlar için iyi bir başlangıç makinası olduğunu düşünüyorum...son olarak fiyat hakkında bilgi vereyim ben 399 milyona aldım belki daha da ucuza bulunurdu ama üretilmediği için bi kaç yere sordum yoktu,bu verdiğim fiyat teknosa fiyatıdır ama yanılmıyosam benim aldığım yerdeki son makina buydu hatta teşhirdeki makinaydı,bir de yanında promosyonu var 128lik sd kart bilmiyorum ama kendimce iyi bir fiyata aldım peşin alınamayacağı için..çok uzattım biliyorum ama ilk makinam hoş görün heyecan yaptım) herkese bol fotoğraflı günler.

Tarih: 13 Nisan 2005, 01:00 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili ooz,
güzel bir makineyi, çok iyi bir fiyata satınalmışsın. güle güle kullan, hayırlı olsun...

Tarih: 13 Nisan 2005, 09:04 - İp: yok
kastamonu
kastamonu (üye)
Samsun / Meraklı

makinanız hayırlı olsun bende şu sıralar aynı makinayı inceliyorum, tabi bende kararsızın benim de ilk makinam olacak, siz bir kullanıcı olarak bana kanaat oluşturacak fikir verebilirsiniz, öncelikle video çekimi 640×480 çözünürlükte sınırlı süreli mi? yoksa hafıza kartı ile uzun süre çekim yapılabiliyormu, bunun yanında pilinin özel olması olumsuz bir şey mi? Cevaplarsanız Sevineceğim.
Not:KARARSIZ ALICI

Tarih: 5 Ağustos 2005, 18:32 - İp: yok
  • 1