hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

Sonunda Aldııım:konica-minolta X60

Uzun süren araştırmalar ve bu forumdan öğrendiğim bilgiler doğrultusunda dün km nin son çıkan modeli x60 aldım.Akşamdan beri sürekli kurcalıyorum.Çok memnun kaldım.450 ytl ye ve 10 taksite aldım.BEnce fiyat performans olarak çok ideal bir makine.İlerleyen günlerde çektiğim resimleri de koyacağım.
haa bu arada 480 ytl ye z20 vardı ama ben tercihimi compact makineden yana kullandım.ama z20 de çok harikaydı aklım kalmadı desem yalan olur.
emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
saygılar...

Tarih: 1 Temmuz 2005, 09:16 - İp: yok
droral
droral (üye)
Ankara / Amatör

Yeni makinen hayırlı olsun hascancan. Resimlerini ve makine hakkında yorumlarını heyecanla bekliyoruz.

Tarih: 1 Temmuz 2005, 10:17 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

www.genpatech.com da bu markanın bütün modelleri var.ve bu fiyatlar mükemmel.yararlanınız)

Tarih: 1 Temmuz 2005, 11:36 - İp: yok
silvery
silvery (üye)
İstanbul / Amatör

hayırlı olsun hascancan...benimde ilgimi çekiyor minoltanın bu modelleri ..çok kullanışlı görünüyor...resimleri bekliyoruz..

Tarih: 1 Temmuz 2005, 12:55 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

ya kızmayın ve gülmeyin ama ben resim yüklemeyi nasıl yapcamı bilmiyorum birisi anlatırsa hemen resim yüklücem

Tarih: 1 Temmuz 2005, 14:06 - İp: yok
silvery
silvery (üye)
İstanbul / Amatör

fotoğraf eklemeyi üst kolonda galeri kısmı var orada sizden gelenler sayfasında fotoğraf ekle butonuyla resim ekleyebiliyorsun.. gerçi ben henüz denemedim ama öyledir sanırım
bu arada km x60'ın baterisi nasıl uzun süre gidiyormu...
km'ler hakkında genelde resim görüntü kalitesi ve şarjın azlığından şikayet var yabancı sayfalarda...

gerçi herkese göre değişebilir bence iki kavramda...

Tarih: 1 Temmuz 2005, 15:57 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

bana kimse yardım etmeycekmi

Tarih: 6 Temmuz 2005, 11:12 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Silvery etmiş ya. Fotoğraf ekle'yi tıkladıktan sonra açılan ekrandan "göz at"ı tıklayarak eklemek istediğin fotoğrafı bilgisayarında bulup gönderiyorsun.

Tarih: 6 Temmuz 2005, 12:15 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

resim görüntü kalitesi mükemmel.gerçi bu benim ilk makinem değişik makineler kullananlar daha iyi yorum yaparlar ama ben memnun kaldım bataryasıda aynı şekilde.ben çok kurcalıyorum bu günlerde ve her gün şarj etmem gerekiyor.

Tarih: 6 Temmuz 2005, 12:44 - İp: yok
  • 1