blackmania
blackmania (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung St 550

Merhaba,

haftasonu metroport bimeks mağazasında SAMSUNG ST 550 modelini gördüm ve dış görünüş olarak çok hoşuma gitti ancak pili boş olduğu için detaylı inceleyemedim. ayrıca fotoğraf ve ekipmanları hakkında fazla bilgim olmadığı için de almakta kararsız kaldım beni cezbeden yanı dokunmatik geniş bir ekrana sahip olması ve ince sayılabilecek bir yapıya sahip olması. ön tarafında da 2. bir ekran daha var buradan kendi fotoğrafınızı görerek çekebiliyorsunuz. çok teknolajik bir cihaza benziyordu.

teknik özelliklerini iyi gibi aslında optik zoom özelliği daha fazla olsaydı daha çok hoşuma giderdi (4.6 optik zoom) . birde casio ex-h10 modeli var bu modeli internetten gördüm mesela bu modelde 10x optik zoom var. ama Türkiyede satışı yok sanırım. birde fuji f200exr modeli var bu modelinde özellikleri iyi gibi ama samsungla fiyat farkı baya var ?

bu cihazlar hakkında yorumlarınız nedir ? veya sizin tavsiye edeceğiniz bir cihaz varmı ? varsa o cihazıda gözden geçirmek isterim.

Tarih: 23 Aralık 2009, 18:11 - İp: 212.***.**4.3
extremexif
extremexif (üye)
İstanbul / Amatör

Kesinlikle uzak durunuz o modelden (st 550) test sonuçları çok kötü zira...
Size Fuji F200exr modelini yada, canon A590 modelini (carrefour marketlerde 300 tl fiatla satılıyor,hi. düşünmeden hemen alın derim...) tavsiye ederim...

Selamlarımla..

Tarih: 23 Aralık 2009, 18:25 - İp: 85.***.**7.17
depraved
depraved (üye)
İstanbul / Meraklı

st550 bir dier dez avantajı bataryayı cok cabuk tuketıyor. Fujiiflm F70 almanızı tavsiye ederim madem optik zoom sizin ıcın onemlı 10x optik zoom 27mm wide angle manuel kullanma imkanıda verio. Güzel bir cihazdır. Kesinlikle tavsiye ederim

Tarih: 24 Aralık 2009, 10:06 - İp: 88.***.**2.212
blackmania
blackmania (üye)
İstanbul / Amatör

@exif
uyarın için çok teşekkür ederim. burada yardım istemeseydim şuanda st550 yi kurcalıyor olacaktım
Fuji F200exr söylediğim gibi benim bütçemi zorlayacak bir fiyatta seyrediyor
Ancak canon A590 modeli de kasa olarak hoşuma gitmedi ayrıca hepsiburada da kullanıcı yorumlarında da pek iyi olmadığından bahsediliyor. diğer arkadaşın tavsiyesi daha çok hoşuma gitti açıkçası. Fujifilm F70 hoş bir dizayna sahip ve gold pc de 700 tl fiyat etiketiyle satışta. tekrar ilgilendiğin ve zaman harcadığın için teşekkür ederim.

@depraved
size de çok teşekkür ediyorum tavsiye ettiğiniz cihaz çok hoşuma gitti bulduğum yerde ayrıntılı inceleceyim. saolasın...

Tarih: 24 Aralık 2009, 14:55 - İp: 212.***.**4.3
depraved
depraved (üye)
İstanbul / Meraklı

F70 güzel cihazdır. Kesinlıkle memnun kalırsınız.

Tarih: 26 Aralık 2009, 00:36 - İp: 88.***.**2.254
  • 1