ysfxx
ysfxx (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Nv10 İçin Ne Düşünüyorsunuz

Selam arkadaşlar yeni bir makina almaya karar verdim. Pek bilmem size gveniyorum 250-500 arası bana güzel bir makina tavsiye edin lütfen..

ben nv10 u çok beğendim estetik filan ama 500 ytl vereceksem daha iyisi belki vardır dedim..

yardımlara teşekkürler..

Tarih: 29 Mart 2008, 21:47 - İp: 88.***.**9.97
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Samsung Nv10 un bence çok radikal bir imajı var ama hiç çekim yapmadım.

Kompaktlar birbirine benzer zaten,beğendiyseniz alın.Tabi bir de menüsüne bakın kullanışlı mı değil mi diye?

Manuel mod var mı NV 10 DA ?

Tarih: 30 Mart 2008, 01:02 - İp: 144.***.**0.136
wolwerine2
wolwerine2 (üye)
Eskişehir / Amatör

NV10 da manuel ayar yok.onun yerine 100ytl fazla verebiliyorsanız S9600 alın

Tarih: 30 Mart 2008, 01:30 - İp: 88.***.**0.242
ysfxx
ysfxx (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar nv 10 a takılmak istemiyorum. bana mümkünse 300-450 civarı bir makna tavsiye edin lütfen. tşk.

#ysfxx' tarafından 30.03.2008 19:39:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Mart 2008, 19:34 - İp: 88.***.**9.97
erh@n
erh@n (üye)
Yurtdışı / Amatör

nv10 manuel mod var'ben nv7 kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim

Tarih: 30 Mart 2008, 20:11 - İp: 78.***.**1.71
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 31 Mart 2008, 08:48 - İp: 78.***.**0.190
  • 1