azerg82
azerg82 (üye)
İstanbul / Meraklı

S2 Is mi Yoksa

merhaba arkadaslar s2 ıs modelıyle aynı fıyat aralıgında baska makına onerebılır mısınız yoksa dırekt gıdıp alayımmı? :=)

Tarih: 25 Temmuz 2005, 23:25 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

benim makinam 1 hafta içinde gelecek.geler gelmmez hemen bir konu açıp tüm özelliklerini beğendiğim ve beğinmediğim noktalarını yazacağım.BEnce 1 hafta bekleyin.

Tarih: 25 Temmuz 2005, 23:31 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

ya pazarbey gelsin artık su makinan bende catladım ya, h1 s2 gidip geliyom. bende seni bekliyorum, sevgiler

Tarih: 26 Temmuz 2005, 11:05 - İp: yok
azerg82
azerg82 (üye)
İstanbul / Meraklı

ya aklım karıstı yıne dpreview den fotograf makınalarına baktım resımlere falan hepsı aynı gıbı duruyo fıyatlarda 10-20 dolar farklı benı cezbeden aslında canondakı titreşimi minimuma ındıren sıstem yoksa cok onemlı degıl mı?

Tarih: 26 Temmuz 2005, 12:32 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

h1 dde aynısı var.bu arada s2 tehlikeye girdi.makro lens gelmiş fakat makina ve diğerleri 2 hafta sonra gelecekmiş.bu nedenle iptal olabilir.

Tarih: 26 Temmuz 2005, 13:02 - İp: yok
fotoman
fotoman (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

sevgili azerg82, titreşim önleyici sistem aynı sınıftaki Sony H1, Panasonic FZ20 ve Minolta Z5'te de var.

Tarih: 26 Temmuz 2005, 17:04 - İp: yok
fotonon
fotonon (üye)
İzmir / Amatör

pazarbey diğer başlıkta bende bahsetmiştim
benimde çantam geldi sadece
fabrika yoğun talebe cevap verememiş ilk etapta banada sordular iptal edeli,m mi yoksa 2-3 hafta beklermisiniz diye.
ben beklemeyi seçtim. bakalım ne zaman gelecek.
+ bu makina türkiye satışına ne zaman çıkar oda ayrı bi soru işareti bence. henüz amerikada bile yetişmeyen bi ürün.
ben en az 4 ay diyorum

Tarih: 26 Temmuz 2005, 18:26 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar canon un makınası benımde dıkkatımı çekti çokça da Sony H1 e benzıyooo. İnsan oldukçada karasız kalıyo aslında. Ama ben Sony ı daha once kullanıp bir çok makınasından memnun kaldığım için ki bu arada H1 i üretirken Sony odevine Oldukça iyi çalışmışşş. o yuzden ben Sony Alacağım ustelık bence 4 ay bekleyıp canım SONBAHAR manzaralarınıda kaçırmayın.

Tarih: 26 Temmuz 2005, 18:49 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

azerg, panasonic fz30 geliyor yakinda.. bence biraz daha bekle ondan sonra son kararini ver..
puma sen de ne sanslisin ama; bak fz30 cikacak ve ondan alabileceksin.. sonra kimse degemez artik keyfine..

Tarih: 26 Temmuz 2005, 19:59 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

s2 iki defa olmadı.Fotonon sanadamı aynısını söylediler.29. hafta gelecek demişlerdi.Şimdi 31. hafta diyorlarmış.İstersen iptal et diyorlar.Acaba bir hayırsızlık mı var bu makinada benim için h1 mi alsam acaba.Ama makro lenside gelmiş bulundu. Ne yapacağımı şaşırdım.Bir site hemen teslim diyor.BElki sadece makinayı oradan alırım.

Tarih: 26 Temmuz 2005, 23:23 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

yaw biz bu s2 yi bekledikce gecikiyo... ben h1 sevdalısıyım dadanagast bilir, ama kıyısından da ban bekle fz 30 geliyo diyo arkadaslar neden böle gecikiyo bu s2 madem gec gelecek neden 29 ncu hafta falan diyolar? neyse ben zaten siparisimi agustosta verecem pazarbeyin makinesınıu bekleyecem her halikarda. neyse dostlar bu vesile ile hepinize selam ederim

Tarih: 27 Temmuz 2005, 00:08 - İp: yok