turki
turki (üye)
Isparta / Meraklı

Pentaxmx4-olympus C770-fujis5500

Sevgili arkadaslar baslıktada adı gecen pentax mx4 olympus c770 ve fuji s5500 arasında kaldım.Öncelikle aradığım yüksek fotograf kalitesi ama uzun süre video çekimi yapabilirse oda yanında olumlu bir özellik olur.Yapacagınız yardımlar için şimdiden tesekkurler

Tarih: 8 Mart 2005, 11:05 - İp: yok
fotoman
fotoman (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Minolta Z3

4 MP,
12X optik zoom
Anti Shake
Makro: 1 cm
750-800 Ytl

Tarih: 8 Mart 2005, 20:20 - İp: yok
turki
turki (üye)
Isparta / Meraklı

konicaminolta dimagez3 ü bende düsündüm ama bilidigim kadari ile 640*480 30fps ile uzun sure video kaydı yapılamıyor birde govdesi biraz ucuz duruyor.pentax mx4 ve olympus c770 in mpeg4 biciminde video kayıt yapması bana avantaj gibi geldi .bu makinaların fotograf kaliteleri hakkındaki goruslerinizi alabilirmiyim

Tarih: 8 Mart 2005, 22:43 - İp: yok
muratsrn
muratsrn (üye)
Ankara / Meraklı

Bende Olympus c770 var Canon G6 kullandim ve S1 e vakifim olympus mp4 formatinda guzel filmler ceker fakat sikintin xd cardlarin max.512mb olusu ve pahali olmasi olacaktir, resim kalitesi yukardaki makinalardan bence daha iyi gece cekimlerini dikkatli yapman lazim is yok cunku( image stabilizer) bu siteye ornek fotograf yolladim c770 diye aratirsan bulursun. performansli kullanimda bir tam gunde pili bitiyor yedek pil gerekir olympus tr servisi yok dunya capinda garantisi var.
live histogram' 2cm macro'10optik+4smart zoom=14x zoom(optik) ,10x zoom lu en compact makine, cok kaliteli malzeme ,sik durmasi, ed lens ,tv out, fotograf kalitesi.

Tarih: 9 Mart 2005, 05:45 - İp: yok
turki
turki (üye)
Isparta / Meraklı

sevgili muratsrn olympus c770 in piliyle ortalama ne kadar fotograf cekebiliriz bu konudada aydınlatırsan sevinirim

Tarih: 9 Mart 2005, 12:17 - İp: yok
muratsrn
muratsrn (üye)
Ankara / Meraklı

tam sarjli bir pil ile her fotograf cekiminden sonra objektifi kapatarak sonra acarak tabi ki ve otomatik netleme yaparak 80-90 arasi diyebilirim

Tarih: 10 Mart 2005, 05:15 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadasim diger yorumlari okumadan baliklama daldim ama amacin video cekimi ise fotograf makinesi alma husrana ugrarsin.

Tarih: 11 Mart 2005, 11:48 - İp: yok
turki
turki (üye)
Isparta / Meraklı

yok hayır ben adı uzerinde fotograf makinası almak istiyorum ama bunun yanında bazı zamanlarda işimi gorecek kadar video çekmeside benim için iyi olur düsüncesindeyim.

Tarih: 11 Mart 2005, 13:14 - İp: yok
  • 1