ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Pazarlama Amacli Cevaplar

SU ADMIN arada yorumla pazarlama kaynatan sahtekarlari bir yok ederse cok memnun oluruz.Insanlari kendi mallarina yonlendirmekten baska yaptiklari birsey yok.Copy-Paste yapip heryerde ayni cevaplari sallamislar yeter yani yazik soru soran gariplere...Kalbens34 denilen mesela guzel bir ornek...

Tarih: 15 Nisan 2010, 14:36 - İp: 221.***.**4.187
admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Dslr ve kompakt satın alma rehberinin amacı, makine satın almak isteyen üyelerin fikir danışmaları içindir.
Satışlar için ise sitemizde ayrıca ilan bölümü vardır. Forum kurallarını okumadan ve önemsemeden aykırı şeyler yapıyorsunuz, yaptırım uygulanıncada neden diye soruyorsunuz.

ozansan, değiştirdiğin yazıda sende karşı tarafa benzer laflar ettiğin için, karşı tarafla aynı suçu işlemiş oldun.

Konu takibimizdedir.

Tarih: 19 Nisan 2010, 13:51 - İp: 88.***.**8.21
okan212
okan212 (üye)
İstanbul / Amatör

kesinlikle katılyıorum yardım için konu açıyolar abuk sabuk ticari mesajlar geliyor saçma bişey

Tarih: 20 Nisan 2010, 00:58 - İp: 85.***.**0.6
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Tavsiye ediyorum su konu ve akabinde gelen yanitlar falan hepsi temizlensin.Goren birsey konduruyo konu uzayip gidiyor gereksiz yere.Amacimiz tartismak falan degil.Bir konuda teknik cevap verene birileri cahilce abuk subuk laflar sokarsa,bizde iade etmesini biliriz ama kibarca ve cahilliklerini yuzune vurarak ki utanip okusunlar,bilgi sahibi olsunlar diye...

Tarih: 20 Nisan 2010, 16:39 - İp: 221.***.**4.187
  • 1