kakoy
kakoy (üye)
İstanbul / Meraklı

Panasonic Lx2 Yada Mju 1000

Tüm forumdakilere merhaba diyerekten bir hediye almam gerekiyor fotograf makinesi MJU 1000 mi yoksa Panasonic LX2 mi karar veremedim fotograf kalitesinden tutun hızına kadar çok ilgilendiriyor.Ben daha cok Olympus'tan yanayım yardımcı Olursanız sevinirim.
Teşekkürler!

Tarih: 16 Kasım 2006, 02:06 - İp: 88.***.**2.58
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

satış sonrası teknik servis ağından ötürü panasonic tercih etmeni öneririm.

Tarih: 16 Kasım 2006, 09:40 - İp: 88.***.**6.143
reelmaster
reelmaster (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili kakoy.!
Eger makinayi hediye alacagin kisi aman sik ve narin olsunda makyaj cantamda bile tasiyabileyim oyle fazla ivir zivir ozellikte istemem bastimmi dugmeye ceksin!diyen birisiyse hic durma Olympusa kos ! Ama gercekten makinayi kullanacak kisi fotograf cekmekten zevk alan ve karelere kendinden birseyler katmak isteyen bir arkadasimizsa en azindan fotograf cekmek icin bastigi yerin Dugme degil denklansor oldugunun farkindaysa Panasonic al!Teknik ozellikleri tek tek ele almaya gerek yok panasonic 16:9 resim ve video formati,mukemmel LCD si ve en onemlisi Optik resim sabitleme ozelligiyle Olimpusun birkac kusak ilerisinde aralarindaki %50 fiyat farkida bundan zaten*
ayrica panasonic 1280 x 720 DVD kalitesinde 30fps Video cekimiyle bence hem video hem kamera!maksimum 6.4X optik zoomuda kadayifin kaymagi olsa gerek !

*Olimpus mju1000 Global pazar ortalama fiyati 300 dolar
Panasonic DMC-LX2 Global pazar ortalama fiyati 450 dolar

Tarih: 16 Kasım 2006, 18:51 - İp: 218.***.**0.231
kakoy
kakoy (üye)
İstanbul / Meraklı

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi '2sik ve narin olsunda makyaj cantamda bile tasiyabileyim oyle fazla ivir zivir ozellikte istemem bastimmi dugmeye ceksin!diyen birisi'' için almayı düşünmüştüm teşekkür ederim yorumlarınız için;Burkay-REEL MASTER

Tarih: 17 Kasım 2006, 00:41 - İp: 88.***.**2.58
  • 1