mogeday
mogeday (üye)
Eskişehir / Amatör

Panasonic Fz 5

MERHABA ARKADAŞLAR DÜN PANASONİC FZ5 ALARAK AMATÖR FOTOĞRAFÇILIĞA İLK ADIMIMI ATTIM İLGİMİ DEVAMLI ÇEKEN FAKAT BİR TÜRLÜ FIRSAT BULAMADIĞIM FOTOĞRAFÇILIĞI SİZİN GİBİ TECRÜBELİ ARKADAŞLAR SAYESİNDE ÇÖZECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM KAFAMA TAKILAN BİR KONU HAKKINDA FİKİRLERİNİZİ ALACAĞIM S2 İLE 620 ARASINDA TEREDDÜT EDERKEN FZ5 İ ALMIŞIM ACABA HATAMI ETTİM

Tarih: 7 Şubat 2006, 21:36 - İp: yok
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

çok iyi bir makina almışsın..

benim eski makinamdı... www.erdemeralp.com adresinden çektiğim resimleri görebilir ve kendin karar verebilirsin makinenin kalitesine

tek eksiği düşük çözünürlülüklü video su...

harici flaş yok... resmi olarak wide yada tele converter takamıyon...ama yurt dışında elin varsa 3. parti markalar fz 5 için uyumlu wide lens üretiyorlar....ben fz 5 e takılmış wide lens ile çekilmiş fotograflar gördüm

[email protected] adresine mailde atabilirsin sıkıştığın zaman...elimden geleni yaparım

Tarih: 7 Şubat 2006, 23:29 - İp: 85.***.**7.178
parody
parody (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Kesinlikle hata falan yapmadın. Bende yeni A610 aldım ve A610 la FZ5 arasında çok kaldım.. Neden FZ5 alamadın o zaman dersen sadece li ion bataryalı olduğu için.. Kişissel sebeplerden dolayı li ion la çalışan bir makine hiç işime yaramaz.. Ama geri kalan özellikler açısından muhteşem bir makine ve fiyatıda çok iyi..

Tarih: 7 Şubat 2006, 23:35 - İp: 85.***.**9.111
mogeday
mogeday (üye)
Eskişehir / Amatör

içimi rahatlattığınız için teşekkür ederim.en çok takıldığım nokta marasıydı panasonic i fotoğraf makinası kalitesini bilmediğim için terddüt ettim..S2 ile arasında 250 ytl fark olunca FZ5 İ aldım bu makinayla ilgili yakın çekim nasıl yapabilirim çok kısa anlatırsanız sevinirim birde bilgi alabileceğim sitelerin adresini isteyeceğim şimdiden ilginize teşekkür edrim

Tarih: 8 Şubat 2006, 22:18 - İp: 85.***.**6.13
feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz5/

Tarih: 9 Şubat 2006, 13:01 - İp: 84.***.**0.227
ergtel
ergtel (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşım hayırlı olsun bende yeni aldım çektiğim bazı fotoğraflara bakaraktan çok iyi artık şansamı çekiyorum bilmiyorum ama almakla çok iyi etmişşin kötü diyenede raslamadım

Tarih: 9 Şubat 2006, 21:43 - İp: 85.***.**4.55
mogeday
mogeday (üye)
Eskişehir / Amatör

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Tarih: 9 Şubat 2006, 22:02 - İp: 85.***.**6.13
istman
istman (üye)
İstanbul / Amatör

Ben de 2 hafta önce aldım. Açıkçası A610 için dışarı çıkmışken eve elimde bir FZ5 ile döndüm. Profesyonel makina görüntüsü ve özellikle 12 optik zoom özelliği çekti beni. İstanbul'da havalar o kadar kötü ki hala doyasıya çekim yapma şansı bulamadım daha ve makinayı tanıma sürecindeyim. Forumun bir yerlerinde bir zamanlar birşey sormuştum ama cevap alamamıştım. Erdem belki sen bilirsin; bu bataryanın yedeğini nerden bulabiliriz arkadaşım?
Ayrıca bu 3. marka ya da no name markalarla nasıl lens takılabiliyor? Gerçekten böyle bir imkanı var mı makinanın?
Makinayı tanıma aşamasında burda soracağımız sorularla fikir paylaşımı yapabileceğimizi ümit ediyorum.
Sevgiler..

Tarih: 11 Şubat 2006, 01:38 - İp: 85.***.**4.11
  • 1