beter
beter (üye)
Ankara / Meraklı

Orite Dv-3020 mi Creative 316 Mı?

bi sorum için daha cevap rica etsem...

creative divicam 316 ve orite dv-3020 arasında bi kıyaslama yapabilir misiniz.creative marka olarak güven verici geliyor ama orite kadar fazla özelliği yok.flash disk özelliği varmı creative in onu da bilmiyorum..

Tarih: 30 Temmuz 2005, 22:16 - İp: yok
enriko
enriko (üye)
İstanbul / Firma

-

#enriko' tarafından 29.11.2005 12:36:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ağustos 2005, 10:35 - İp: yok
beter
beter (üye)
Ankara / Meraklı

teşekkürler enriko.ben de iyi bi makine almak isterim ama hem fiyat hem de sahip oldukları özellikleri düşününce şimdilik idare edicek bi makine bakıyorum.mp3 player ve usb disk özelliği fena diil gibi....
tekrar solunuz efenim

Tarih: 1 Ağustos 2005, 21:46 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

olympus'un servisi iyi degil diyorlar enrico, sen ne diyeceksin buna peki?..
ben "geri donusumu yok" ve "son kullanicisi olma" durumunu anlayamadim dogrusu, biraz acar misiniz acaba rica etsem?

Tarih: 1 Ağustos 2005, 22:13 - İp: yok
burkon
burkon (üye)
Bursa / Amatör

sevgili beter
ben orite dv 3020 kullanıyorum.
video ağırlıklı bi makina bu paraya başka hiç bir makinadan bu görüntüyü alamassın (ben bursa ev kur dan peşin 270 ytl ye aldım)fotoğraf ları çok iddalı değil idare eder.
benzer özellik ve fiat creativ de de var ondan tek ve bence en önemli farkı orite lityum pilli ve şarz anında bile çekim yapabiliyosun diğeri 4 pilli..
başka bi forumda bu konuyla ilgili topic actım örnek resim ve videolar var bi incele istersen ..

http://forum.donanimhaber.com/m_3457644/tm.htm

Tarih: 4 Ağustos 2005, 22:17 - İp: yok
fisheye1
fisheye1 (üye)
İstanbul / Amatör

' beter cim bence kameralı fotoğrafmakinesi alıcaksan ne orıte nede creatıve butarz makine alıcaksan samsung veya olympus alıcan'
ne kadar sığ bir cevap ! ne yani canon veya başka bir kaliteli marka alsa olmuyormu yani.enriko çok güldürdün beni

Tarih: 7 Ağustos 2005, 12:51 - İp: yok
beter
beter (üye)
Ankara / Meraklı

çok teşekkürler burkon.
gönderdiin adreslerdeki forumlara da baktım.
baskuda da 276 ytl ye buldum...saolunuuz tekrar

Tarih: 7 Ağustos 2005, 21:37 - İp: yok
  • 1