cerenx
cerenx (üye)
Antalya / Amatör

Ne Almalıyım Öneri Lütfen

selam arkadaşlar ben daha öncede konu açmıştım ama olayı biraz daha küçülttüm kompakt almaya karar verdim amatörüm ama profesyonel olmak istiyorum. konser fotoğrafları etkinlik şenlikler falan bu tazrda fotoğraflar çekmek istiyorum dolayısıyla gece çekimide gündüz çekimide çok fazla kullanıcam. özellikle hareket eden insan fotoğrafları olacak. bana hangi marka ve özellikte kompakt makine önerirsiniz. 300 ile 400 arası fiyat olabilir ancak o fiyat aralığında alabilirim ama 300 olursa daha rahat alabilirim. şimdiden çok teşekkürler

Tarih: 13 Nisan 2009, 14:21 - İp: 81.***.**3.79
cerenx
cerenx (üye)
Antalya / Amatör

cevap yokmu?

Tarih: 13 Nisan 2009, 14:42 - İp: 85.***.**7.21
esrarana
esrarana (üye)
İstanbul / Amatör

bende mak. alkam istiyorum yaklaşık 1 aydır bakınıyorum . ama bence sony hx1 e bir göz at istersen ben galiba bulursam onu alıcam 2009 piyasaya çıkmış . özellikle tanıtım videosunu bul ounu izle . oki

Tarih: 13 Nisan 2009, 14:54 - İp: 77.***.**2.204
cerenx
cerenx (üye)
Antalya / Amatör

teşekkür ederim bi bakmam lazım tabi karar veremedim bende bi süredir bakınıyorum herkes farklı tavsiyelerde bulunuyor .önerini gözardı etmicem tekrar saol..başka fikri olan arkadaşlarda varsa bekliyorum önerilerinizi

Tarih: 13 Nisan 2009, 15:10 - İp: 81.***.**7.217
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fotograf cekmeyı bildiginiz surece alacagınız manuel cekim imkanı veren her makineyle istediginiz tarzda fotograf cekebilirsiniz..
verdiginiz fiyat aralıgında canon a590 is oneriyorum..
isinizi gorecektir.

Tarih: 13 Nisan 2009, 16:19 - İp: 78.***.**4.227
esrarana
esrarana (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşın önerdiği makinanın uygun fiyatlısını sunan bir adres verebilirim bende o adresi takip ediyorum. www.exa.com.tr

Tarih: 13 Nisan 2009, 17:33 - İp: 77.***.**2.204
cerenx
cerenx (üye)
Antalya / Amatör

canon a590 özelliklerini okudum çekilmiş foto örneklerine baktım . gerçekten iyi bir makine. esrarana senin verdiğin site adresine de baktım makine uygun fiyata ..almayı düşündüğüm makineler arasına girdi. bu hafta bi tane makine edinmek istiyorum artık o yüzden daha çok ince araştırmalar yapıyorum ne zormuş fotoğraf makinesi almak

Tarih: 13 Nisan 2009, 17:51 - İp: 85.***.**9.94
kaynarcali
kaynarcali (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Selam Arkadaşlar Uzun Zamandır Araştırıyorum Fakat Çok Kararsızım.. 400-550 Ytl Arası İyi Bir Yarı Profesyonel Bir Cihaz Ariyorum..

Ne Kadar Özellik Varsa ( Video Gece Cekim Sabitleme Vs. Foto İle İlgili Herşey Hepsini Kullanabileceğim Cihaz Varmı ?

Ben Kodak 1012 Düşünüyorum..

Tarih: 15 Mayıs 2009, 18:40 - İp: 78.***.**2.80
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

Belirtilen fiyat aralıklarında karanlık ortamda hareketli nesnelerin fotoğrafını çekebilecek alet yoktur. Kompakt makineler bu işi yapamaz. Manuel kontrole izin veren en azından bir slr like türü bi makine alınmalıdır ki tahminim 700 liradan başlar. Gündüz fotoğraf çekmek için ise cep telefonu bile yeter

Tarih: 18 Mayıs 2009, 18:48 - İp: 193.***.**8.54
  • 1