kahraman
kahraman (üye)
İzmir / Amatör

Metro Gros Markette Kodak6330

metro gros marketlerde kodak6330+64mb hafıza 200 milyonmuş.bu doğru mu?bi de garantisi 1 yılmış.ben kodakın resmşi sitesine baktım 2 yıl garanti  veriyo.sorun nerde?

Tarih: 25 Nisan 2004, 18:20 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Metro Gross Market te 300 Milyon

Arasıra Kampanyalar oluyor  259 Milyon a düştüğünü gördüm.

veya 300 Milyon 64Mb SD-RAM ilaveli kampanyalar oldu.  

Real 339 Milyon BONUS 5 Taksit Peşin fiyatına

Carrefoursa 339 Milyon AXCESS 5 Taksit Peşin fiyatına

Aydınlarfoto   330 Milyon MAXIMUM 5 Taksit

Tarih: 28 Nisan 2004, 10:38 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

MetroGrossMarkette KODAK CX6330 2.Yıl Garantili KODAK-TURKIYE ( başka bir ithalatçi firma değil !!!)

Tarih: 4 Mayıs 2004, 11:42 - İp: yok
kahraman
kahraman (üye)
İzmir / Amatör

ya bu 6330 hiç bir yerde yok.metro sordum kalmamış,diğer yerlere sordum hiç bir yerde yok.ben izmirdeyim bildiğim her yere sordum.artık vazgeçmek üzereyim.6230 alsam nasıl olur?resimleri fazla büyük bastırmayacağım nasıl olsa,onun için bana 2mp yeter mi? bu görüntü bilgisayarda da bozuluyo mu büyütünce?sen ne dersin ben amatör bir kullanıcıyım bana yeter mi?

Tarih: 5 Mayıs 2004, 23:04 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Kahraman , Bursada oturuyorum, Geçen Cuma 2.adet KODAK CX6330 aldım .Bursa METROGROSS*market ten.

Kodak 6230 2.Megapixel fiyatı 270. Milyon (sesli video 30 sn.kısıtlı) Kodak 6330 3.Megapixel fiyatı 300. Milyon (sesli video -hafıza kadar)

Tercih senin..

Tarih: 7 Mayıs 2004, 10:13 - İp: yok
kahraman
kahraman (üye)
İzmir / Amatör

ya aslında 30 milyon fazla verip 6330 alacam ama piyasada yok.her yere sordum yok!kodakın bayiisine bile sordum.her gün metro gros marketi arıyorum telefonla,ne zaman geleceğini bilmiyorlarmış.bu 30sn kısıtlamalı nasıl oluyo onu anlamadım.hafızayı artırınca 30sn artmıyo mu?

bi se şu piksel olayını tam anlamadım ben galiba.mesela biri 3mp'lik makineyle çekilmişbir fotograf,diğeri 2mp'lik makineyle çekilmiş bir fotograf.10-15 boyutunda çıkarılmış bir baskıda hangisinin görüntüsü daha iyi olur? bi de bilgisayardaki görüntüsünde bir fark olurmu?(görüntü büyük,küçük olunca ikisini de anlatır mısın) yardım edersen sevinirim. çünkü 3mplik bir makina için fazla tercih şansı yok:6330 veya hp735. hp almak istemiyorum,6330 da piyasa da yok.artık 2mp makinalara bakmaya başlayacağım. 

Tarih: 7 Mayıs 2004, 18:47 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Kahraman, Kodak CX6230 da 30 sn.video kısıtlaması buttona bastıktan sonra 30 sn.video çekiyor duruyor.Yeniden buttona basıp parça parça video klip çekme imkanı var. 16 M Bellekle Toplam 1.Dak uzunluğunda video klip çekme olanağı  var.

3 MegaPixel - 2 Megapixel  fotografı 10x15 bastıracaksan aradaki farkı anlayamazsın. 1 Megapixel (CCD sensorlu makinalar) çekilen fotograflar bile 10x15 baskıda farkedilemiyor. Ekrana duvar kağıdı yaptığında da farkı anlamazsın. Ancak resim büyütüldüğünde fark ortaya çıkıyor.

Tarih: 10 Mayıs 2004, 09:04 - İp: yok
kahraman
kahraman (üye)
İzmir / Amatör

yani bilgisayarda kalitesi değişmiyo görüntüyü büyütsek bile.hani demişsin ya duvar kağıdı yapsan bile farkedemezsin. eğer öyleyse bana 2mp yeter.fazlasını kullanmam zaten.

Tarih: 10 Mayıs 2004, 18:06 - İp: yok
kahraman
kahraman (üye)
İzmir / Amatör

en sonunda aldım makineyi:kodak 6230.izmir kipa aışverş merkezinde kampanya vardı,230 milyona. ilk çekimlerimi yaptım gerçekten güzel.düşündüğümden de fazla memnun kaldım.bilgisayardan fotograflarımı izlediğimde bunları ben mi çektim dedm. kullanması da çok kolay.bir önceki yazımdaki soruyu da cevaplarsan sevinirim.

Tarih: 18 Mayıs 2004, 14:14 - İp: yok
  • 1