psychomic
psychomic (üye)
İstanbul / Amatör

Max 600 Ytl. Ufak Bişey

selam arkadaşlar. forumda bayağı bir vakit geçirdim. ama sorunuma çözüm olacak birşey yok yada ben rastlamadım. çok profesyonel şeylerle karşılaştım ama ben her zaman yanımda taşıyabileceğim ufak birşey düşünüyorum.bana önerebileceğiniz makinalar nelerdir??? yardımcı olursanız sevinirim. birkaç sonny modeli gördüm. şu vario tessar ve normal olanlar var. yakın fiyata 6mp normal ve 5.1 mp vario tessar var. modelleri gördükçe daha çok karışıyor kafam. bi yardım lütfen bilirkişiler

Tarih: 26 Eylül 2006, 03:02 - İp: 85.***.**0.68
cawa
cawa (üye)
İstanbul / Amatör

maden tasınabilir ve anı yakalmak istiosunuz fujinin de benzer modelleri war casio nun da onlara da baka blirsiniz sonderece kompakt ve heryere gidecek cinsten makineler ama sony biraz pahalı olabilir o yüzden casioyoyu tavsiye edrim sizee koly gelsin

Tarih: 26 Eylül 2006, 10:39 - İp: 88.***.**7.124
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Casio EX-Z750. Tavsiye ederim. Hem küçük kolaylıkla taşınabilir, hem de manuel çekim imkanlarını veriyor ki böyle bir model piyasa da pek yok. Bu fiyata hiç yok. Bence aradığın makine bu...

Tarih: 26 Eylül 2006, 11:05 - İp: 81.***.**0.51
psychomic
psychomic (üye)
İstanbul / Amatör

hemen inceledim makinayı. teşekkür ederim. hoş birşey mp yüksek. sonye öncelik vermem biraz amatör olmamdan olabilir. kaliteli ve iyi olduğu imajı var ya. diğer modelleri teknosalarda inceledim.bunu da bulup biyerde bakıcam. fiyatı özelliklerine göre gerçekten iyi gözüküyor. ama forumda şu mercek markası üstüne yazılar okudum bayağı. carl zeiss iyi deniliyor sanırım. bununki değil sanırım.

Tarih: 26 Eylül 2006, 13:16 - İp: 85.***.**0.68
psychomic
psychomic (üye)
İstanbul / Amatör

yokmu arkadaşlar bilgi verebilecek. küçük makinalar ile aranız yok galiba.

Tarih: 27 Eylül 2006, 02:08 - İp: 81.***.**3.8
cangulay
cangulay (üye)
Adana / Amatör

Kompaktlarda carlz zeiss falan oyle fark yaratmaz soyleyeyim. İla küçük olsun diyorsanız Casio exilim seirisi, canon ıxus'lar ve Sony'nin W serisi düşünülebilir. Megapiksele ise hic bakmayın derim. 5 MP den asagı olmasın yeter. Son olarak bence kücük bac-cek makinelerden alacagınıza onlardan genelde cok az daha büyük olan manuel ayar imkanı tanıyan kompaktlardan alın...

Tarih: 28 Eylül 2006, 01:53 - İp: 85.***.**1.21
psychomic
psychomic (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler yardımın için ama model adı da istesem senden. su an casio ex serisini inceliyorum. varmı bu seri için bildiğin bir olumsuz özellik. yada sonnyden önerebileceğiniz bi model varmı

Tarih: 28 Eylül 2006, 14:14 - İp: 88.***.**1.169
psychomic
psychomic (üye)
İstanbul / Amatör

ekran seçiminde tft mi daha iyidir lcd mi???

Tarih: 28 Eylül 2006, 14:22 - İp: 88.***.**1.169
dijitalcim
dijitalcim (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşım ben dışarıdan getirip satıyorum.bu yüzden bir çok compact makineyi test etme imkanım oldu.ben sana nikonun p serisini özellikle p3,p4 ü öneririm.bulabilirsen nikon 7900 da olur.süper makineler.ama canonun ixus larıda çok güzel makinelerdir.onlarıda düşünebilirsin

Tarih: 30 Eylül 2006, 13:20 - İp: 85.***.**0.123
  • 1