omalko
omalko (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Makine Almak İçin Güzel Bir Site

Merhaba arkadaşlar,
www.teknomanya.com
eğer dijital fotoğraf makinesi almayı düşünüyorsanız bir bakmanızı tavsiye edrim. Çok uygun fiyata güzel makineler alabilirsiniz.

Tarih: 25 Ocak 2006, 14:58 - İp: yok
cesmeli
cesmeli (üye)
İzmir / Amatör

Site sahibi falanmısın :=)

Tarih: 27 Ocak 2006, 11:58 - İp: 88.***.**4.107
biltur
biltur (üye)
Yurtdışı / Amatör

bana da öyle gibi geldi

Tarih: 28 Ocak 2006, 18:23 - İp: 85.***.**3.65
drongo
drongo (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Bana da

Tarih: 29 Ocak 2006, 02:23 - İp: 85.***.**8.196
mrtksn
mrtksn (üye)
Ankara / Amatör

abd den ürün getirtmeceli siteler çoğalmaya başladı; ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında? nekadar güvenilir?

Tarih: 29 Ocak 2006, 02:39 - İp: 195.***.**4.219
korfezzzzz
korfezzzzz (üye)
Kocaeli / Amatör

sitenin amatör bir görünümü var güvenilirliğin önceliğinde site tasarımının kullanıcılara hoş gelmesi lazımki bu iste iyimiş felan desinler ve ürünler oldukça az bazı linklerde çalışmıyor çok çalışmanız lazım...

Tarih: 29 Ocak 2006, 04:50 - İp: 85.***.**5.156
omalko
omalko (üye)

Evet site sahiplerindenim ama bu burada konu açmaya engel değil değil mi
Sitemizde linklern çalışmaması doğaldır çünkü test yayınındaydık bunuda anasayfaya kocaman yazmıştık . Artık sitemiz TAMAMEN AÇILMIŞTIR. Ürünlerin az olduğuna katılıyorum ancak getirtebileceğimiz ürünleri yeni yeni listeliyoruz yavaş yavaş artıyor. 2-3 gün içerisinde çok daha fazla ürün görebileceksiniz. Bir-iki link hala çalışmıyor o serverdan kaynaklanan birşey bizden değil o da hallolacak inşallah.

GÜVENİLİRLİĞE GELİNCE. Sitemiz tamamen güvenilirdir. Zaten ilk aşamada eğer ürün amerikadan gelecekse %5 alıyoruz türkiye ye gelince gerisini alıyoruz. Güvenilirliğimizi daha önce başka sitelerden (gittigidiyor gibi) kanıtladık. Hiçbir şüpheniz olmasın. Herhangi bir sorunda paranızıda direk iade ediyoruz.

Tarih: 30 Ocak 2006, 02:39 - İp: 81.***.**6.188
mcson
mcson (üye)
Ankara / Amatör

Selamlar,

Bu site üyelerinin çoğu yıllardır dijital fotoğraf makinesi kullanıyorlar. Diğer bir kismi da ya yeni yeni bu işe giriyorlar ya da ilk makinelerini alacaklar.

Ben kendimce uzun bir süredir çok çeşitli dijital ( aslında türkçesi sayısal) fotoğraf makinelereni kullanma şansını yakaladım. Satın aldığım makinelerin hepsi yurt dışı ürünlerdi ve hiçbirinde de en ufak sorumn yaşamadım ( e tabi yok orion yok pirion yok kamasonik tarzı makineler satın almazsanız)

Yukarda bahsi geçen site gerçekten son derece güvenilir olmakla beraber profesyonelce hazırşanmış bir internet sitesidir. Tabi ki her kullanıcının göz zevkine hitap etmek mümkün değil fakat site son derece doğal renkler üzerine oturtulup kolay kullanım sağlanmış. Siteyi önceden ziyaret eden arkadaşlar bir de şimdi ziyaret etsinler; göreceklerki çok şey değişmiş. Şu anda ürünlerin azlığı konusuna gelince, en kısa zamanda yüzlerce ürünle site kendini yenileyecektir, emin olun.

Saygılarımla,

Tarih: 31 Ocak 2006, 12:48 - İp: 81.***.**2.67
oguzbasol
oguzbasol (üye)
Bursa / Doğa Fotoğrafçısı

tesekkurler bakalim....

Tarih: 31 Ocak 2006, 17:13 - İp: 193.***.**6.112
mrtksn
mrtksn (üye)
Ankara / Amatör

burda sitenin güvenirliliğini tartışmak pek söz konusu değil sanırım; Ama gittigidiyor.com dışındaki ödeme seçeneklerinde müşteriyi %5 lik kısmı alıp üstüne yatmayacağınıza inandırmalısınız

Tarih: 31 Ocak 2006, 20:54 - İp: 195.***.**4.219
omalko
omalko (üye)

Evet ama bu konuda yapabileceğimiz pek birşey yok. Sadece daha önceki referanslarımızla o %5 lik paranın üzerine yatamayacağımıza inandırabiliriz. Ayrıca yatmak için hiçbir sebep yok. %5 dediğiniz ne ki. Üzerine yatmakla ele geçecek para zaten kaydedeğer birşey değil. Biz ürünü getirip gerisini alıp hem daha çok kazanıp hem müşterimizi mutlu etmeyi bir kez daha alışveriş yapmasını sağlamayı isteriz. Böyle de bakabilirsiniz olaya. Kaldı ki o %5 lik kısım kaydadeğer bir para olsaydı dahi üzerine yatmayacağımız bize şu ana kadar güvenen insanların yorumlarıyla sabittir. Ama tabi insanlar çekinebilir ki bunda çok haklılar. Mesajın için çok teşekkür ederim.

Tarih: 31 Ocak 2006, 21:02 - İp: 81.***.**8.133
  • 1