ufukkader
ufukkader (üye)
Ankara / Amatör

Lütfen Yardım

hadi ama arkadaşlar aranızda sorularıma cevap verecek yokmu tekrar aynı soruyu soruyorum 1 hafta içinde digştal fotograf makinası alacam 550-600 ytl civarında amatör kullanıcı olacagım ona göre video cekimi iyi olan tasarımı ufak olan fotograf cekimi süper olan bi makina arıyorum kararsız kaldım nikon coolpix 5600 mü yada ixus 50 mi ikisinin karsılastırmasını yaparsak hangisi agır basar bu iki makinayı daha önce kullanan varsa artı ve eksilerini yazabilirmisiniz birde bu nikon 5200 pixsel olarak 5600 den daha az ancak fiyat olarak daha pahalı nedenini bilen varmı.

Tarih: 8 Kasım 2005, 15:04 - İp: yok
sazan
sazan (üye)
Bursa / Amatör

benimle aynı durumda olan biri daha dpreview.com sitesi sana yardımcı olacaktır. coolpix 5600 u tavsiye etmem, af asist lambası yok, bu da az ısıklı ortamlarda odaklanman allaha emanet demek. ixus 50 biraz daha performanslı gozukuyor. ama benim sana tavsiyem panasonic fx8 i yada cok az daha bekleyip fx9 modelini alman. kolay gelsin

Tarih: 8 Kasım 2005, 15:59 - İp: yok
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Henüz makine almadıysan sana benim Kodak Z740'ımı önerebilirim. Özelliklerini bi incele. 5 ay kullandım, çiziksiz ve daha 1,5 sene garantisi var. Yanında orijinal taşıma çantası hediye...
500YTL

Tarih: 17 Kasım 2005, 02:17 - İp: yok
  • 1