mehmetklyr
mehmetklyr (üye)
İstanbul / Amatör

Kodak Vs Casio

Merhaba arkadaşalar... Uzun bir aradan sonra yine ben Fakat bu sefer kendim için değil... Çok sevdiğim birisi için...

Bu çok sevdiğim birisine kompakt, pratik, ıvır zıvırla uğraştırmayacak bir makine arıyoruz uzun zamandır... Az çok bilgim olduğundan araştırdım kendimce ve alacak olan çok sevdiğim kişinin belirlediği sınırlar çerçevesinde kala kala iki makine kaldı elimizde.. Birde siz değerli arkadaşlarımın fikrini almak istiyorum...

Bunlarda birincisi Kodak EasyShare M883... 8 Mp, 2,5" LCD ekran, 1/2,5" CCD Sensör gibi özellikleri var...

Bir diğeride Casio Exilim Z75... 7,2 mp, 2,5" LCD ekran, 1/2,5" CCD sensör gibi diğerine yakın özelliklere sahip..

Fiyatlarıda birbirine çok yakın... Kesin olarak bu iki makineden birini alacağız.. Siz olsaydınız hangisini alırdınız...? Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum...

Tarih: 27 Şubat 2008, 13:43 - İp: 88.***.**3.186
terramo
terramo (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Mehmet bey tercihinize kalmı iki makinede bende mevcut... İşim gereği sürekli fotoğraf çekmekle haşır neşir olduğumdan tahmin edersinki pofesyonel makineler dışında sürekli yanımda gezdirdiğim kompakt makinelerde kullanıyorum... İlla ikisinden birini almayı düşünüyorsanız kesinlikle kodağı öneririm.. Fotağraf kalitesi olsun, kullanılabilirliği olsun casionun daha üstünde...

Tarih: 27 Şubat 2008, 16:14 - İp: 88.***.**3.186
  • 1