maviufukla
maviufukla (üye)
Adana / Amatör

Ixus 40 Ve Sandisk

Merhaba,
10 aydır Canon IXUS 40 kullanıyorum, çok memnunum. Fotoğraf kalitesinin yanında 640/480 çözünürlük ve 30 hatta 60 fps ile sınırsız çekim başka makinede yok sanırım. Eksiği ise video çekerken zoom yapamaması. Her nyse bu önemli değil. Bu sitedeki bazı arkadaşların tavsiyesi üzerine hafıza kartı olarak Sandisk 1 GB Ultra II SDC aldım. Bir süre sonra bozuldu. Servisi ücretsiz değiştirdi. Yeni gelen de bir süre sonra bozuldu, servis yine ücretsiz değiştirdi. Bir süre sonra yine bozuldu ve servise yolladım, tekrar değiştirirler mi bilmiyorum. Değiştirseler bile garanti süresi bittikten sonra değiştiremeyeceğim için endişeliyim. (Sorun devam ederse tabii).
Sorun şu: Çektiğim videoları PC'ye aktaramıyorum. "Giriş-Çıkış işlemi iptal edildi" mesajı alıyorum sürekli.
Şimdi bu sorun sadece bende mi oluyor, yoksa IXUS 40 ve Sandisk SDC kullanan herkeste mi oluıyor. IXUS 40 kullananların cevap vermelerini rica ediyorum. bu osurnla karşılaşmamak için ne yapmalıyım?
Herkese teşekkürler, başarılar...
[email protected]

Tarih: 3 Şubat 2006, 19:35 - İp: yok
droral
droral (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba maviufukla, bir tane card-reader almanı öneririm. Ben, benim makinemin pc kablosunu ambalajından bile çıkartmadım. Card-readerla, karttaki bilgilerini, bilgisayara kesinlikle çok daha güvenli ve hızlı aktardığını göreceksin...

Tarih: 3 Şubat 2006, 22:57 - İp: 85.***.**8.10
portigo
portigo (üye)
İstanbul / Meraklı

ya ben canon s2 kullanıyorum bendede sandisk ultra ıı 2gb var ve bu aralar aynı hatayı veriyo. arıza ise yandım çünkü yurtdışı

Tarih: 4 Şubat 2006, 00:05 - İp: 85.***.**1.112
maviufukla
maviufukla (üye)
Adana / Amatör

Kart Reader nedir, nasıl kullanılır, fiyatı nedir, nereden temin edilir?
Bu konulrda bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Teşekkürler.
İyi Günler...

Tarih: 4 Şubat 2006, 00:50 - İp: 85.***.**4.176
maviufukla
maviufukla (üye)
Adana / Amatör

Cart redaer'i öğrendim.
Fakat sdc bozulduktan sonra kart okuyucu da okuyamıyor.
Denedim bazı yerlerde, sorun değişmiyor.

Tarih: 4 Şubat 2006, 00:55 - İp: 85.***.**4.176
maviufukla
maviufukla (üye)
Adana / Amatör

Servis Turanlı Elk. sağolsun yine ücretsiz değiştirdi.
Fakat bu uzun ömürlü olur mu bilmiyorum.
Daha 2 sene olmadan 4. defa bana ücretsiz yolladılar. Şimdiye kadar kullandıklarım bir süre sonra kısmen bozuluyor.
Aynı durumda olanlar varsa veya ıxus 40 kullanan herkesin bana mesaj yollamasını rica ediyorum. maviufuklar23Qgmail.com
Teşekkürler.
İyi günler...

Tarih: 9 Şubat 2006, 18:49 - İp: 85.***.**3.82
  • 1