gtokatli
gtokatli (üye)
İzmir / Amatör

İki Dfm Arasında Kaldım

Merhabalar 1-2 hafta icinde arkadasımla beraber dfm almayi düsünüyoruz. Praktica dcz 5.4 almayı kafama koymustum ama arkadasım konica minolta x60 'yı önerdi. Siz bu ikisinden hangisini önerirsiniz? Fotograf cekim kaliteleri hakkında bilginiz var mı? Veya benzer özelliklere sahip önerebileceginiz baska dfm var mı?

Tarih: 13 Ağustos 2005, 22:21 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

praktika nasıl bir manka bilmiyorum.Ama konica minolta köklü bir marka.

Tarih: 14 Ağustos 2005, 01:52 - İp: yok
gtokatli
gtokatli (üye)
İzmir / Amatör

Aranızda praktica dcz 5.4 hakkında bilgisi olan var mı? bu dfm i tavsiye edermisiniz? 640x480/15 cekim yapabilmesi benim icin buyuk artı.Aynı fiyata onerebileceginiz baska modeller var mı?

Tarih: 15 Ağustos 2005, 00:01 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

kardeş sende benim yolumda ilerliyorsun.bende bu işe ilk olarak praktica yı incelemekle başladım.prakticayı elemem zor olmadı.sonra bi sürü markayla ilgilendim.ve en sonunda konica-minolta x 60 aldım.çok memnunum tavsiye ederim
yalnız burada alacağın makinede ne aradığını iyi bilmen gerekir.
ben büyük ekran istiyorsum.küçük bir mak
ne istiyordum.malzeme kalitesi önemliydi ve kararımı km x60 dan yana kullandım.
gerçi ustaların olduğu yerde bana bunları yazmak düşmez ama bende onlardan öğrendim.

Tarih: 15 Ağustos 2005, 11:18 - İp: yok
gtokatli
gtokatli (üye)
İzmir / Amatör

hascancan yardımın icin cok tesekkur ederim peki praktica da eksik olan ozellikler nelerdir cunku praktica almaya kendimi cok sartlandırdim ve video cekimi km x60 dan daha iyi. Video cekimi de benim icin onemli. Fotograf cekimi farklarını bilmiyorum. Detaylı bir şekilde yardımcı olursanız cok sevinirim.

Tarih: 16 Ağustos 2005, 14:38 - İp: yok
hascancan
hascancan (üye)
Isparta / Amatör

dediğim gibi malzeme kalitesini sevmedim.bide kibarlık ve küçük olması benim için önemliydi.
madem video çekimi iyi bir makine istiyorsun ekran boyutu o kadar önemli değilse sony s 40 a bi bak derim.

Tarih: 16 Ağustos 2005, 15:51 - İp: yok
  • 1