fumut
fumut (üye)
İstanbul / Amatör

Hp Photosmart 945

bu makineyi henüz yeni aldım çok kapsamlı bir kullanım kılavuzu var fakat benim yabancı dilim yok. bu makinenin tüm özelliklerini kullanmayı biliyorsanız kullanım kılavuzunun türkçeleştirebilirmisiniz. ben bu makinede 1 mp çalışıyorum 5 mp arasında bir fark göremedim.( dijital zoom hariç) bilgisayarın monitöründe resimler olağan üstü ancak fotoğraf kağıdına henüz bastırmadım aynı kalitede mi oluyor. bir de çektiğim fotoğrafaları burda nasıl yayınlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 6 Mayıs 2004, 13:53 - İp: yok
deity
deity (üye)
İzmir / Meraklı

Arkadaşlar bana da gerekli türkçe kullanım klavuzu ,makinanın tum nimetlerinden yararlanamdığımı düşünüyorum.
Bu topik açılalı 1 yıldan fazla olmus ama...bi gelişme var mı?
teşekkürler

Tarih: 26 Kasım 2005, 23:04 - İp: yok
fatihgh3
fatihgh3 (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar bende yaklaşık bri senedir bu makineyi kullanıyorum fakat hp fotoğraf makineleri için bir tane bile iyi bir yorum yok bu siteyi henüz keşfettim, sizce en azından hp 945 kendi alanında iyi denebilecek bir makine mi? yorumlarınızı bekliyorum...

Tarih: 19 Aralık 2005, 23:53 - İp: 85.***.**1.185
allyally
allyally (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Merhabalar,,
HP945 benim eski makinem,, şu anda canon350d jullanıyorum,,,
Emin olun HP945 kendi sınıfında çok iyi bir makine,,,
Dez avantajı çabuk pil bitmesi,
Şu an kullandığım 350d nin 18-55 lensinden çok daha kaliteli fotoğraflar alınabiliyor HP945 ile,,,

Tarih: 1 Ocak 2006, 12:07 - İp: 85.***.**8.46
alpcey
alpcey (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba acaba hp 945 istanbulda hangi mağaza lar da satılıyor ben araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tşk...

Tarih: 30 Eylül 2006, 15:48 - İp: 85.***.**3.140
  • 1