sondefax
sondefax (üye)
İstanbul / Amatör

Hangi Makinayı Alsam Karar Veremdim

bu 3 makina arasında kaldım hepsininde gorunusu güzeel kullanan yada bilen arkadslar varsa bunlardan hangisini alacagım konusunda yada onerebileceginiz bunların dışında bir makina varsa yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 19 Şubat 2007, 17:01 - İp: 88.***.**3.111
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba 730 un performansını çok beğenmedim açıkçası belkide bu pirzmatik objekteif kullandığından dolayıdır bu şekildeki cihazların hiçbirisini sevmiyorum diyarfam aralıkları düşük oluyo ve makine kendi kendine yüksek iso arttırıyo sonucunda çok kirli bir fotografla karşılaşıyorsun lumıx ve ıxus u tercih edebilirsin ikiside çok iyi ıxus un türkçe menü avantajı,15 saniye uzun pozlama avantajı var benim tercihim ıxus 60 olurdu...

Tarih: 20 Şubat 2007, 02:00 - İp: 88.***.**2.132
sondefax
sondefax (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler azya bey oneriniz için tşk.

başka onerebilecek kullanan arkadslar bu makinalara benzer illa bunlar olsun demiyorumm 500 ytl kadar bir makina alıcam
ltfnnn

Tarih: 21 Şubat 2007, 00:33 - İp: 85.***.**1.216
cangulay
cangulay (üye)
Adana / Amatör

İlla kücük sık bir sey olmayacak diyorsan o butceyle genis bir yelpazede iyi fotograf ceken makine alabilirsiniz. Yani once karar verin; kücük, ince ve hafif ama cok fazla kontrol imkanı vermeyen bascek bir makine mi alacaksınız. Yoksa diger bu ornek verdiklerinizin aksine bira daha buyuk fakat daha fonksiyonel ve daha esnek fotolar cekebileceginiz bir makine mi ?

Tarih: 23 Şubat 2007, 02:08 - İp: 88.***.**5.84
sondefax
sondefax (üye)
İstanbul / Amatör

Bütçe konusunda en fazla 500 ytl gibi bir rakam ayırabilirim. istedigim özellikler hareketli anda çekimi ve makrosu iyi olsun, uzun sure kaliteli video kaydı yapsın istiyorum. ilk kez bir dijital fotograf makinası alıcam ögrenme aşamasında o kdar pahalı bir makina olsun istemiyorum. ilginizden dolayı hepinize teşekkürler

Tarih: 25 Şubat 2007, 00:33 - İp: 85.***.**5.37
sondefax
sondefax (üye)
İstanbul / Amatör

yardım arkadslarr lütfenn

Tarih: 13 Mart 2007, 00:00 - İp: 85.***.**7.53
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

vatanbilgisayar.com

canon a610

Bir de yazı yazmadan önce su forumdaki bu kategoriyi iyice incelersen önceden verilmiş cevaplardan da faydalanabilirsin

Tarih: 13 Mart 2007, 13:56 - İp: 88.***.**9.139
  • 1