peaceball
peaceball (üye)
İzmir / Amatör

Geçmiş Olsun Burkay Bey.

Öncelikle, rahatsızlığınız için geçmiş olsun dileklerimi sunmak isterim.Diğer mesajlardan anladığım kadarı ile belfıtığı probleminiz varmış. Hem Dr. hemde belfıtığını daha önce yaşamış birisi olarak size öncelikle yatak istirahatini öneririm. Zorunlu olmadıkça kalkmamak üzere yatak istirahati tedavide önemli bir yer tutar. Ayrıca uzun süre oturur pozisyonda kalmayın. Kilo fazlanız varsa, kilo vermeye çalışın. Ağrılarınız geçtikten sonrada uzun yürüyüşler size iyi gelecektir.
Burası bir fotograf sitesi ama benim yazdıklarıma bakın
tıp forumu yaptım burada.
Benimde size bir sorum olacak. Canon Pro 1 uzun süredir inceliyorum, gerek boyutları (küçük) , gerekse fonksiyonları çok hoşuma gidiyor. Bu makine hakkında kısaca yorumlarınızı alabilirmiyim? Özellikle olumsuz yönlerini belirtirseniz sevinirim. Tekrar geçmiş olsun der, teşekkür ederim.

Tarih: 9 Mayıs 2005, 22:27 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sayın peaceball,
İlginize teşekkür ederim.Evet bu bel fıtığı gerçekten zor bir şey..Sanırım uzatmaları oynuyorum ve yakında hastaneye yatacağım .l...
Canon pro 1 de bu güne dek karşılaşılmış veya literatüre geçmiş herhangi bir olumsuzluk henüz ben duymadım ...eğer siz beğendiyseniz ve beklentilerinizle de örtüşüyorsa gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz...

#burkay' tarafından 10.05.2005 22:59:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Mayıs 2005, 23:00 - İp: yok
  • 1