mustafabk96
mustafabk96 (üye)
Trabzon / Amatör

Fotoğraf Makinesi Alımı

amatör olarak fotoğraf çekimi yapmayı çok istiyorum. bazı sitelerde araştırmalar yapmaya çalıştım ama tam olarak karar veremiyorum. NİKON COOLPIX L100 almayı düşünüyorum. bana yardımcı olur musunuz? eğer başka bir makine daha uygun olur diyorsanız acaba hangisi ? NİKON COOLPIX P90 iki katı fiyatına yakın ona ne diyorsunuz? zahmet edip cevap veren tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Tarih: 19 Ocak 2010, 22:33 - İp: 77.***.**5.147
digital-shop
digital-shop (üye)
İstanbul / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 30 Ocak 2010, 22:01 - İp: 78.***.**9.27
nilgun78
nilgun78 (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba

Bahsetmiş olduğunuz Nikon L100 orta sevide bir makinedir. Bir amatör için bile fazla sayılacak özelliklere sahibtir. Bu ürün sitemizde satışı devam eden indirimli ürünlerden biridir.

http://www.webdenal.com/store/nikon-l100-coolpix-nikon-karfo-karacasulu-garantil_fiyat.htm?idProduct=175902&idCategory=132&topnavCategory=35

Başlıca belirgin özellikleri
Nikon’un özel Akıllı Portre Sistemi
Daha keskin sonuçlar elde etmek için dört ileri görüntü stabilizasyonu
Ek yakın 1cm (0.4in)’den makro çekim
Çeşitli ayarlarda çekimlerien iyi hale getirmek için 15 sahne modu
Yiyecek modu
D-Lighting
Aktif zum
Manzara veya mimari çekimlerde en iyi çekim kalitesi için dağılma kontrolü
Üç sesli film modu
Değişik konumlarda kolay ayarlama için zaman dilimi fonksiyonu

1. null

Tarih: 1 Şubat 2010, 15:05 - İp: 78.***.**2.103
frknkrc
frknkrc (üye)
İstanbul / Amatör

bu ne yaa ..herkes kafasına gore bişeyler sallıyor...siteye hiçbi katkısı olmayıpta sadece reklam yapan uyeler ceksin gitsin ....

Tarih: 1 Şubat 2010, 15:56 - İp: 85.***.**4.238
bozuyuklu48
bozuyuklu48 (üye)
Muğla / Amatör

Bu nedir ya... Site asıl amacından uzaklaşıyor. Destek isteyen bir üye "Lütfen Yardım" diyor ve sayfasına hemen UYARI çekilip kilit vuruluyor. Ama siteye reklam ve pazarlama yerine dönüştürüyorlar, hiç kimse ses çıkarmıyor. Çok az üye hariç kimseden tık çıkmıyor. Site yöneticilerine bu konuya DİKKAT diyorum. Lütfen... Yoksa bu sitenin reklam ve pazarlama yeri olduğuna inanmaya başlayacağım.

Mustafabk96 arkadaşım, sana gelice; "www.letsgodigital.org/ " sitesine gir ve orada çeşitli markalar var. Buradan makineleri inceleyip karşılaştırabilirsiniz. Ondan sonra hangi makinelerde kararsız kalırsan, buradan yardım iste. İyi araştımalar.

Tarih: 2 Şubat 2010, 11:09 - İp: 88.***.**5.130
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

arkadaşlar, hu gibi durumlar yöneticilerin gözünden kaçabilir.
görünce lütfen "admin"e bir msj atın yeterlidir.

Tarih: 4 Şubat 2010, 12:21 - İp: 88.***.**3.77
klrlkayna
klrlkayna (üye)
Bursa / Amatör

bnde panosonıc lumıx fz28 veya 35 düşünüyorum. ayrıca birde canon sx 20ıs.. tavsiyelerinizi alabilirim. aslında başka bir sayfaya yazdım azda olsa bilgi edindim ama bir kişinin bilgisine değil forumda bir kaç kişinin onaylarına yorumlarına ihtiyacım var. yada başka makina tavsiyelerinize..

Tarih: 13 Şubat 2010, 22:20 - İp: 88.***.**9.18
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Canon S90 sana uyar.Nikonlarin compact modelleri fazla uzerinde calsilan urunlar degil ve bunu Nikonda kabul ediyor.Bu sene iddiali modellerle geleceklerini urun direktoru soyledi.eger Nikon diyorsan bekle.Canon S90 icin beklemene gerek yok cunku sana yeter de artar.Teknik konulara hic girmiyorum sadece neden o diye sorarsan mesaj at cevaplamaya calisirim.

Tarih: 14 Şubat 2010, 05:41 - İp: 221.***.**4.187
adlcebi
adlcebi (üye)
Ankara / Amatör

nikon L110 nu düşün derim.özellikleri L100 göre daha iyi bende senin gibi düşünüyordum ama L110 daha iyi

Tarih: 17 Şubat 2010, 22:35 - İp: 94.***.**5.178
  • 1