siyahla
siyahla (üye)
Artvin / Meraklı

Canon Yada Nikon Seçim İçin Yardım

selamlar. aranıza yeni katıldım. beden eğitimi öğretmeniyim göreve yeni başladım. herneyse teknosada makinelere baktım nikon L serisinden L2 L3 L1 ile çektiğim deneme resimleri güzeldi. tam nikon L1 alacağım derken sizin yorumarınızda hep canon modeller revaçta. şöyleki
Canon a540
Nikon L1 modelleri kafama yattı.başka modellerde olabilir. mesela bir resim çekecem yakındaki bir nesneyi net çekip arka planı 2. plana atmak gibi güzel resimler çekmek istiyorum. bütçe 550 ytl civarı.meraklı olduğumdan manuel ayarlarla uğraşırım öneriniz nedir.yardım ederseniz sevinirim
mesajı yanlış yerde açmıştım düzelttim özürler olsun

Tarih: 2 Kasım 2006, 23:03 - İp: 88.***.**8.86
severim101
severim101 (üye)
İzmir / Amatör

Canon A 710 is al...A serisinin ilk is modeli 850 YTL D&R da....

Tarih: 23 Kasım 2006, 21:25 - İp: 85.***.**1.207
motan
motan (üye)
İstanbul / Amatör

Küçük bir compact istiyorsanız Canon Ixus serisi ideal, ebat önemli değilse Canon A610 manuel ayar yetenekleriyle iyi bir seçim.

Nikon L serisi başarılı değil, S serisi iyidir, tabii Canon kadar değil.

Sağlıcakla,

Tarih: 24 Kasım 2006, 17:54 - İp: 89.***.**0.133
siyahla
siyahla (üye)
Artvin / Meraklı

A640 aldım sonunda. varya kafayı yer insan bu kadar çokseçenek arasında. neyse biraz kurcalayayım herkese teşekkürler...

Tarih: 27 Kasım 2006, 19:41 - İp: 88.***.**1.253
eftalefe
eftalefe (üye)
İzmir / Amatör

merhabalar herkese bende yaklaşık bir ay önce canon a540 aldım ,bende bi şey soracaktım;
gece çekim modunda makineyi tam sabitlediğim halde sağ alt köşede kırmızı ile fotograf makinesinin titreme ibaresi yer alıyor,bunun nedeni nedir acaba ,bilgisi olan var mı?
bana mesaj atarsanız sevinirim çünkü sürekli takip edemiyorum siteyi a

Tarih: 29 Kasım 2006, 23:07 - İp: 85.***.**5.67