applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

Canon S2 Mi? Nikon Coolpix 8700 Mü?

arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlar listesindeyim. uzun zamandır kompakt dijital makine almak için araştırma yapar iken bu siteye takıldım ve iş dslr-like makinelere doğru kaydı.. özellikle pazarbeyin o börtü böcekleri beni canon s2 is alma yolunda aklımı çeldi. h1 de aklımdan geçmiyor değil tabi.. fakat uygun fiyata çok temiz kullanılmış ve sorunsuz bir nikon 8700 buldum. fiyatı ise 775 ytl ve 256 mb cf kart dahil. canonu ise 750 milyona buldum fakat kutusunda sıfır.. sizlerden ricam beni bu alım konusunda yönlendirmeniz.. ben özellikle makroya çok ilgi duyuyorum. yalnız biraz acele cevap yazarsanız sevinirim. çünkü bu pazarbey mi yoksa s2 pazarlamacı bey mi bilmiyorum.. bu arkadaşın bir kaç böcüğünü daha görürsem s2 alıvereceğim. şimdiden teşekkür ederim..

Tarih: 17 Ekim 2005, 21:04 - İp: yok
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey, yıldırım fotoğraflarınızda çok güzel onları da aparat takıpmı çektiniz

Tarih: 19 Ekim 2005, 10:12 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hayır hiçbir şey takmadım.Seri çekimde çektim. 2000 fotoğrafta 10 tane işe yarar çıktı.

Tarih: 19 Ekim 2005, 12:54 - İp: yok
ecerit
ecerit (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Yaklaşık 2 yıldır 8700 kullanıyorum. Makineye tamamen alışmak biraz zaman aldı ama ancak makinenin kontrolünü ele geçirdikten sonra marifetlerini kullanmaya başlıyor insan. Makine bence iyi ama çok yavaş... Sakin çalışmalar için uygun olduğunu düşünüyorum.

Tarih: 19 Ekim 2005, 14:37 - İp: yok
mr.sezar
mr.sezar (üye)
Bursa / Amatör

bende ona benzer bişi soracam fiyat olarak farklı kabul ediyorum.

Canon Canon
PowerShot PRO1 S2 IS

farkları neler...

niye tercih etmeliyim.ekstra takılabilecek neleri var.

Tarih: 16 Kasım 2005, 12:11 - İp: yok